Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Aralık 2010, 16:20   Mesaj No:7

HALUK GÜMÜŞTABAK

Medineweb Sadık Üyesi
Durumu:HALUK GÜMÜŞTABAK isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 10862
Üyelik T.: 01 Ekim 2009
Arkadaşları:1
Konular: 86
Beğenildi:3
Beğendi:0
Takdirleri:62
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Benim hiç bir zaman kimseyi inkar etmediğim halde bu suçu bana yüklediniz. Bunun elbette bir sorumluluğu ve vebali vardır. Bunu bilmenizi isterim. Yazdığım yüzlerce yazımda bunun kanıtını getirirseniz sizden özür dilerim. Dikkat edin benim yaptığım, bahsettiğimiz tüm alim kişilere iftira atanların yalanlarını ortaya çıkarmaktır. Sizin söylemediğiniz bir sözü, siz söylemiş diye topluma nakledenlere siz hesabın görüleceği gün ne dersiniz? İşte bu söylediğimi lütfen iyi düşünün. Peygamberimiz dahi bu ikazı yapmıyormu bizlere. Benim sözüm olup olmadığını kur'an ile karşılaştırınız diyordu. Neden, çünkü onun adına birçok söz uydurdu din düşmanlarıda ondan.

Değerli kardeşim siz istediğiniz yolu seçmekte özgürsünüz. Çünkü hesabınızı kendiniz verecksiniz. Bırakın bende kendi yolumu seçeyim. Ben Rabbin söylediği gibi din ve iman konusunda titiz davranıyorum. Rabbin rehberine uymayan hiç bir bilgiye yönelmiyorum, inanmıyorum. Çünkü bu bilgiler doğru olamazda ondan. Hesap gününü şöyle bir düşünelim. Acaba Rabbim sizleri kur'andan sorumlu tutuyorum dedikten sonra, başka kitaplardan başka hükümlerden de hesap sorarmı? Tam tersine ben sana böyle bir hüküm verdimmi kur'andan, niçin benim indirdiğimin dışında ki sözlere kandın, demedimmi ben sana sorumlu tutarım diye dediğinde ne cevap vereceksiniz? Sorumluluk sizin size başka sözüm yoktur. Çünkü hepimizin çabası imtihanı geçmek ve Rabbin katında mahşer günü yüzlerimizin ak olan kullarından olması değilmi? SAYGILARIMLA