Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Ocak 2011, 17:55   Mesaj No:73

kamer34

Medineweb Sadık Üyesi
kamer34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:kamer34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13038
Üyelik T.: 14 Aralık 2010
Arkadaşları:9
Konular: 41
Beğenildi:6
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Tagut düzende oy kullanmak şirk midir ?

Elbetteki allahın laneti yalancıların üzerine olsun

işte başlarına kuma gömüp kendilerini gizlediklerini sananlar ancak din anlayışlarını
beyoğlu ve fatihe haps edenlerdir.

Benim yazılarımı okuyanlar bilirki ben islamı evrensel düşünülmesi gerektiğini hep söylemişimdir.

Ben tağut kavramını kullanırken "" içimizdeki putlar"" başlıklı yazımda da yazdım

Iraktan Lübnandan Pakistan da örnekler vererek izah etmeye çalıştım

Kendi din anlayışlarını dar kalıplar içerisine sıkıştıranlar ancak anlatılmak istenen olayı anlamz o anlatılmak istenilen mesajı kendi tağutu adına yorumlar

Bu da iyi birşey demekki vermek istedidğim mesaj yerine ulaşmıştır.

Elbetteki Allah,ın laneti yalancıların üzerine olsun

Siz hz.Yusufun kralın dinine göre yöenttiğini üstelik kalkıp güya ayet delil göstererek
söylemedinizmi

Bende size şunu söyledim

Tağuti sistemlerde bir peygamberin Allahın hükümleri dışında hüküm verebileceğine inanamk o peygamberin önüne kralın dininin (yasalarının)içerisinde erkek erkeğe
evlileklerde var dedim. Gözünüzü açın BUNU ANLAYIN DEDİM

Ama bakıyorumki bu kafanıza zonk etmiş buna sevindim

Şimdi ben bunu paris yada,londra yada,amsterdam yada,yewyork demiş olsaydım bu size etki etmezdi.

Tağut tağuttur ha türkiyede olmuş ha başka yerde olmuş ne fark eder
erkek erkeğe evlilik şuanda tağutların yasasında varmıdır yokmudur bunu yanıtlayın

Şunu bilmiyorsunuz ki yeryüznde erkek erkeğe evlilikten daha iğrenç olan şey ŞİRKTİR

Bir müsülüman Allahın helal kılmadığını helal haram kılmadıklarınıda haram yapan yasalarla insanlara hüküm vermez

Ha bu erkek ekrkeğe olsun ha bir bardak viski olsun yada başka birşey olsun

Beyler ancak beyoğlundaki erkek erkeğe olan ilişkileri gündeme getirince anlamaya başladılar
peki beyoğlundaki o erkek erkeğe olan ilişkileri kaldırsanıza

buna vekil sayınızda yeterli ne oldu ama yok sakallı beş vakitli namz kılan belediye başkanımızın kulağına şeytan bevl etmiş bir kere

eğer siz tağuti rejimlerde erke erkeğe evlilik yok diyorsanız eğer siz beyoğlu erkek erkelerle ilişki kurmuyor diyorsanız.

evet allahın laneti yalancıların üzerine olsun

Biz tağutların silahı ile onları vuracağız diyen kim benmiyim onların meclislerine girip ordan islamı hakim kılacağız diyen kim benmiyim

bende size o meclislerde böyle yasalarda var diyorum hiç akl etmezmsiniz diyorum

Ama doğru tağut bazılarının din anlayışlarıa göre sadece yewyorkta var

elbetteki allahın laneti yalancıların üzerine olsun ki

Şuan bile otobanın kenarına çıktığınızda o erkek erkeğe yolun kenarda ne pislikler yapığını görürsünüz.

Hani senin yasalarına göre suçtu,bu suçtan dolayı sizin tağuti sisteminizde şimdiye kadar kaç tanesi hüküm giydi yada idam edildi

İstanbulda oturanlar bilir şimdi kalkıp bir tefefon açtığınızda hoşunaza giden bir homoseksüel siparişi yapabilirsiniz bu tağuti düzende bunun hiç bir sakıncası yok

BEN KESİN BİLMEDİĞİM ŞEYLERİ KONUŞMAM HELE YAŞADIĞIM ŞEHİRDE BUNLARI NERDEYSE OTOBANLARIN KENARINDA HERGÜN GÖRÜYORSAM

Siz bu cümlenizi alın bu gece başınızı yastığa koyarken bir düşünün
suç olan şeylerin karşlığı cezadır eğer erkek erkeğe olan ilişklerde bu ülkede hüküm giymiş yada idam edilmiş bir örnek göstermezseniz
bütün o lanetleri üzerinize almış olursunuz