Konu Başlıkları: Bediüzzaman'dan Sözler
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Nisan 2011, 18:12   Mesaj No:13

___---___

Durumu:___---___ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13668
Üyelik T.: 07 Nisan 2011
Arkadaşları:0
Konular: 0
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Bediüzzaman'dan Sözler

Alıntı:
müslümanlardan Üyemizden Alıntı Mesajı göster
ben seizin kim olduğunuz hakkında bir şey demedim VE ETİKETÇİLİKTE ZAAFİYETTİR fikrini yazarsın ister inanırlar ister inanmazlar bakın ben sizin gibi köpürüp sağa sola hakaret etmiyorum HAKKI ORTAYA KOYUYORUM DİLEYEN DİLEDİĞİNE İNANIR,Saide kurdi hakkındA AÇILAN yazıya bi bakma zahmetinde bulunsan yeterli olcak....rab edindiğine gelince bak onuda sana izah edeyim ama efendi akıllı ol yoksa aklını da almasını bilirim adamım....

bu alim dediğiniz saide kurdi,,,senin bediüzamanın DEĞİL Mİ...

BEDİİ Allahın sıfatı değil mi .....buda rab edinmeye yeterli Allahın bir sıfatını bir beşere vermek onu rab edinmektir....
Arkadas sen sorunlumusun ya sen nasıl olurda ismi ne olursa olsun bir alime söz edersin sen kimsin nesin bu yasına kadar ne yaptın kime ne ögrettin kıme ne verdin ya kimsin ki sen şu aciz halinle bir alime laf atıyorsun

Sorunlu şahsiyet Esmaül hüsnadaki bir çok isim insanlar tarafından kullanılabılıyor sen bunun farkındamısın
Zamanın güzellerinden biriymişki o ismi alabılmıs senın gibi adı MUHALEFET degilmiş bak arasındaki ucuruma;)

Alıntı:
efendi akıllı ol yoksa aklını da almasını bilirim adamım....

Emin ol sözünün altında kalmazdım Ama naparsın eşim cvp vermene degmez bu adam dıyor

o yüzden Allah senı benden uzak etsın