Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Ağustos 2011, 00:57   Mesaj No:19

YASEMİN ATAMAN

Medineweb Sadık Üyesi
YASEMİN ATAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:YASEMİN ATAMAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 11916
Üyelik T.: 02 Mart 2010
Arkadaşları:2
Konular: 102
Beğenildi:5
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cevap: Allah'a mı kul olacağız, şeyhlere mi?

Sitemize hoş gelmişsiniz şunuda açıklasaydınız sevinirdik "siteniz forum sitesi değil"miş ve irfan hocamın muhsin hocamın yazılarınınn altında bakın adları var yazılardan haberleride var.Kendi izinleri ile alınmıştır.
Bir insan emeğini rızasıyla veriyorsa diğerine konuşmak düşmez.

Ayrıca bir yazı bir sürü sitede yayınlanıyor siz sanıyor musunuz ki burdaki yazı başka hiçbir sitede yok. Kendi yazılarımda dahiil pek çok yazı pek çok sitede var. Alanlardan okuyanlardan Allah razı olsun.

Bizler yazılarımızla ilahlaşmak isteyenler değiliz sirkelenin ve düşünün bir irfan hocanın yazısının altında bu sitenın adı olması mı önemli yoksa bir müslüman kardeşimizin okuyup yararlanması mı???

"RemLe kardeşim size din kardeşiniz olarak bir uyarı, eğer iman ettim diyorsanız öncelikle bir mümine ikaz yazısını atmadan önce peygamberi bir hitap seçinki karşı tarafın gönlünü alarak uyarın tabi bu müslümanların yolu, savaş açar bilmişliklerle attığınız her adım size zarar verirken ister istemez diğer tarafı da rahatsız eder..

Tepkinizin sebebide inancınızda beni ilgilendirmiyor. İzinsiz bu sitede hiçbir adım atılmamıştır bunu unutmayın....