Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Ekim 2011, 20:51   Mesaj No:1

temha2009

Medineweb Acemi Üyesi
Durumu:temha2009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14292
Üyelik T.: 07 Ekim 2011
Arkadaşları:0
Konular: 18
Beğenildi:3
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Smile Okulöncesi (4-6) yaş için Elif Ba Harf Öğretim seti (pdf olarak indir)

Okulöncesi (4-6) yaş için Elif Ba Harf Öğretim seti (pdf olarak indir)

[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Tamamı renkli ve etkinliklerle dolu tam 145 sayfalık harika bir set…
Hiçbir yerde bulamayacağınız bu muhteşem Elif-Ba Eğitim Seti [Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...] sitesinin eğitimcileri tarafından hazırlanmıştır. Hiçbir ticari amacı yoktur. Üzerindeki kaynağı silmemek kaydıyla, ticari olmayan her türlü paylaşımı serbesttir. Pdf dosyaları çıktı almayı kolaylaştırmak ve adım adım ilerlemek amacıyla harf bazında eklenmiştir.

Tüm seti indirip çıktısını aldıktan sonra çocuğunuza kolayca öğretebileceksiniz. Hazırlama aşamasında 4-6 yaş çocuklarının gelişim özellikleri göz önüne alınarak hazırlandı.

Çocuğunuzla birlikte ilk 2 harfi çalıştıktan sonra daha sonraki 27 harfi kendi başına kolayca anlayabileceği ve çözebileceği şekilde tasarlandı. Sizin tek yapmanız gereken sesleri çıkarış şekline dikkat etmeniz.

Konu Sahibi temha2009 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Peygamberimizin (a.s.m) Hayatı – Test Soruları Hz.Muhammed(s.a.v) temha2009 0 2353 09 Aralık 2012 21:36
Davranış Takip Çizelgeleri – Muhteşem Bir Set Çocuk ve Aile Sağlığı temha2009 0 1693 07 Mayıs 2012 23:35
Anneye hürmeti Senden öğrendik... (Kart Şeklinde) Hadis-i Şerif temha2009 0 1642 24 Nisan 2012 12:10
Hadis Ezber Etkinlikleri Çocuk ve Aile Sağlığı mehmet akif2 1 1930 17 Mart 2012 11:07
Elif-Ba Harf Deposu – POSTER Çocuk ve Aile Sağlığı talibetün 1 2187 14 Ocak 2012 10:47