Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Ekim 2011, 10:31   Mesaj No:7

bilinmez

Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Arkadaşları:0
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:
Standart Cevap: Tüm Medineweb Ailesine Selam Olsun

İlk başta rabbimiz rahman başlangıcı zor olan bu imtihanınızı ,sonuç olarak sizi eşinize ve çocuklarına ve islama bağışlamasından dolayı elhamdulillah..

Ayrıca rabbimiz bu imtihanınızdaki sıkıntılarınıza karşılığında sizi mükaftlandırıp ecrinizi artırsın..

Eşinize gelince gerçekten ki sizde zaten inanıyorsunuz zor bi süreçten Allah ın yardımıyla çıktı.Ben taki bulunmanız zamanına kadarda eşinize ümit var olmasını çünkü rabbimiz dinine yardım edene yardım edecektir telkinlerinde bulunuyordum ki hayri abi bi dönem artık size karşı olan özlemi ve ihtiyacından olacakki ARTIK Bİ SONUÇ olsunda kavuşayımda ne olursa olsun demişti ama inanın son ana kadarda RABBİMİZİN SİZİ EŞİNİZE VE ÇOCUĞUNUZA BAĞIŞLAYACAĞINDAN HEP ümitliydim secdede bile dua ediyordum.Çünkü bende her zor imtihanımda rabbimizin müslümanlara vaadi olan yardımının olacağına iman ederek ulaşıyorum rabbimizin lutfuyla ve verdiği sekinetiyle...

Son olarak rabbim sizi ve bizi müslüman olarak öldürsün ve sizi eşinize ve çocuklarınıza ve islama bağışlasın....

not.sitede yazmıyorum sadece benle alakalı bi konuda yazma ihtiyacı duydum onun içinde astığınız yazıyı görüp bi duada bulunmak istedim saygılar ablama...Birde yukardaki yazınızda insan dünyada rahatlığı istiyor demişsiniz rabbimizde bunu istememizi beyan etmiş,YARABBİ BİZE DÜNYADA AHİRETTEDE İYİLİĞİ VER...diyerek..