Konu Başlıkları: vehhabilerin bozuk yönleri
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Kasım 2011, 23:14   Mesaj No:26

kamer34

Medineweb Sadık Üyesi
kamer34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:kamer34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13038
Üyelik T.: 14 Aralık 2010
Arkadaşları:9
Konular: 41
Beğenildi:6
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: vehhabilerin bozuk yönleri

La diyebilmek adlı üyemiz sizin sözlerinizi katılmamak mümkün değil. Bazı insanların kendi küfür ve şirklerini örtmek için müslüman alimlere saldırmaktan hiç çekinmezler.. Elbetteki ben vehabi değilim ben adıyla sanıyla müslümanım bu ismi cenabbi allah benim için uygun görmüş bende içetenlikle razı olmuşumdur....

Allah bilir ya, bazı insanlar belkide muhammed bin abdulvahabın birtek kitabını dahi okumadan onun hakkında yalan yanlış iftira dolu ithamlarda bulanabiliyorlar. Mekke putperestleri rasulullahın kuran okuyuşu anlaşılmaması el çırparlardı.. Günümüzde ise kendi küfürlerini örtmek için müslüman alimlere saldırarak konuyu saptırıyorlar.

Muhammed bin Abdulvahab
Osmanlının şirklerini,küfürlerini,türbelerini,mezarlarını,dil ek ağaçlarını muskalarını ayaklarının altına almıştır. Irakın üzerine yürüyerek oradaki şirk kümbetlerini yerle bir etmiştir..

İnsqnlara kuran ve sünnete dönün şirkten küfürden uzak durun,bidat hurafe şeyleri dinin içerisine katmayın demiştir.... Eğer bunları yapmak vehabilikse iftira atanlar gitsinler Allah’a hesap versinler...