Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Aralık 2011, 14:25   Mesaj No:2

aslıı

Medineweb Sadık Üyesi
aslıı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:aslıı isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 15266
Üyelik T.: 13 Aralık 2011
Arkadaşları:18
Konular: 119
Beğenildi:62
Beğendi:29
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Tarikatını veya şeyhini, bana söyle SANA NE OLDUĞUNU SÖYLİYEYİM..

canımm hocam ne hallere düşürdüler seni sözlerini çarpıta çarpıta ne hallere koydular ya yahu sen olmasaydın ey habibim alemleri yaratmazdım dedigi cennettin kapısında daha hiç kimse yaratılmadan la ilahe illallah muhammeden rasulullah yazmıyomuydu nasıl oluyoda bunlar inkar ediliyo hocamız peygamber efendimizi sevip onu överken digerleri sanki bizim gibi bi insan gibi gösteriyo hiç bi özelligi yok gibi ve sizde kalkmış bunu yayınlıyosunuz peygamberimiz yaratılmışların en üstünüdür tamam mı asıl bunu inkar adamı günaha sokar estagfirullah yaaa...aslında bu konuları tartışmak istemiyorum ama bun ları gördükce gerçekden içim acıyo ama hani peygamberimize bize mucize göster sana inanalım demişlerdide oda ayı ikiye yarmıştı ve bu seferde sen büyücüsün diye suçlanmıştı o hesap boşa konuşuyorum siz tasavvuf düşmanlıgını kendinize amaç edinmişsiniz allah yolunuzu açık etsin ne diyim mahşerde çıkar elbet kimin yanıldıgı hocamızında dedigi gibi bu konularda çok münakaşa etme mazallah senide götürürler yavaş yavaş...