Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Aralık 2011, 15:11   Mesaj No:6

aslıı

Medineweb Sadık Üyesi
aslıı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:aslıı isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 15266
Üyelik T.: 13 Aralık 2011
Arkadaşları:18
Konular: 119
Beğenildi:62
Beğendi:29
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Tarikatını veya şeyhini, bana söyle SANA NE OLDUĞUNU SÖYLİYEYİM..

dinledim kardeşim dinledim o sohbetinizi ama şunun altını çiziyim bayram hoca demiş bunu ismail aga cemaati degil işte ben bunu anlatmaya çalışıyorum yahu bayram hoca haşa allah okudu efendi babamız dinledi demesi onun hatası ismail aga cemaatinin mi hatası yada cübbeli hoca bi hata yapmış diyelim bu ismail aga cemaatine mi ait ben imam hatipliyim bi hata yaptım diyelim bu tüm imam hatiplere mi ait şunu anlayın artık bi kişi hata yapmışsa bu demek degil tüm cemaat yapmış bunu haydii atalım lekeyi filan cemaat şöyle filan cemaat böyle bumudur islam söyle vallahi bu degildir... bayram hoca hata yapmış diyin ismail aga cemaati gerçegi diye manşet atıp tüm cemaati kaplamak niyeki kardeşim niyedir bu düşmanlık biz size naptık ben sana naptım ki arkadaşım sana naptı ki bizleride bu suçlamalarına katıyosun yapılmış bi iki hatadan dolayı ismail aga cemaatini suçluyosunuz bende bu cemaattenin bizlerdemi şirkdeyiz annem arkadaşlarım hepimiz şirk ehlimiyiz cemaatten biri çıkıp allah ve rasulünü eşit tutmuş bizdemi ondan oldukki cemaat yani topluluk adına cemaat şirke düşmüş diyosunuz bunu anlatmaya çalışıyorum size