Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Aralık 2011, 13:35   Mesaj No:17

bilinmez

Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Arkadaşları:0
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cevap: Menzilden,köleler olmaya çağrı..

esedullah görebilen demişsiniz,bakın ben size müslümanların olmasa olmaz bi hallerinden olan bi ayet vereyim, ve devamındada bi kaç cümle yazayım,MÜRSELAT SÜRESİ 4..HAKKI VE BATILI APAÇIK AYIRD EDENE..

sayın esedullah,bir müslümanda olmasa olmazlardan biri HAKKI VE BATILI AYIRD EDMESİDİR,bunuda ancak ve ancak kuranın ayetiyle olabilir,çünkü kuran kesin kanıt ve ayraçtır.Kuran insanları karanlıktan nura çıkarır,tağutlarda aydınlıktan karanlığa çağırır[bakaar süresi 256,257]..

Bizim insanları yönlendirdiğimiz kaynak kurandır ve kuranın bütünlüğünde bi anlayışla rasulullahı ama sadece rasulullahı ve rasulleri örnek almaktır.Kuran ile tanıştırdıktan sonra kişiyiyle kuranın arasında çekiliriz ve oda rasullerin yaptığı duada ki gibi kuranın üzerinde anlayarak tefekkür edeip YARABBİ İLMİMİ ARTIR,deyip mustakim yolda ilerlemektir amacımız ve insanların bu tür ayrışmalarınıda sadece kurani bi rabbani metod çözebilir ve vahdedi de Allah böyle oluşturur.

Yalnız sizin tarikatlarınızda örneğin siz hatme dedğiniz zikirlerinizi,kadirilerle veya başka bi tarikatle yaparmısınız ,namazı birlikte kılar ama bu hatmenizi niye birlikte yapmazsınız ve bunun kuralını kim koyar..

Ayrıca nahl 36.ada rabbimiz BİZ HER ÜMMETE TAĞUTA İTAATİ RED,ALLAH IN HÜKMÜNE İTATİ KABUL ETMELERİ İÇİN PEYGAMBER GÖNDERDİK..soruyorum size o ki şeyhiniz peygamber,varisi, torunu [ki soyundanda olabilir,ebucehilde,ebu lehebde kuryşiydi],TAĞUTU GÜNÜMÜZDE GÜNCELELYİP NASIL RED EDİYOR VE İNSANLARA BUNU NASILANLATIYOR..Buyrun anlatın...Ben bir hakka yakinen iman eden muvahhid olan ve böylede ölmek için her daim rabbimden himmet,dua, eden olarak sadece ALLAHTAN korkan olarak her yerdede hakkı haykıran ve hakkı söyleeyn birisiyim.çağrımda,budur sadece...BUYRUN ŞEYHİNİZDEN KURAN VE PEYGAMDERİN PRATİKLİĞİNDE TAĞUTU GÜNÜMÜZDE GÜNCELELYİN VE NASIL RED EDİLİR YAZIN OKUYALIM..