Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Aralık 2011, 19:22   Mesaj No:11

mdm1

Durumu:mdm1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 14647
Üyelik T.: 19 Kasım 2011
Arkadaşları:0
Konular: 4
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Savaş Uçakları Uludere´de Katliam Yaptı

Haberlere baktımda demin, kırmızı iç çamaşırı kapma yarışında olan insanlar arasında,50- 55 yaşlarında bir adamla 25-30 yaşlarında bir kızcağız aynı çamaşırı aralarında çekiştirip durmaktalar. Bir kadınada sormuşlar bunları denermisiniz diye röpörtajda, oda kızlarım dener ben denemem diye kameraya çekinmeden demeç vermekte. Yılbaşı kutlamalarına hazırlık yapan insanlar var, elbette kimsenin kutlaması beni ilgilendirmez ama, bir yerde insanlar ölürken diğer bir yanda iç çamaşırı kapma yarışında , yılbaşı eğlencesinde olan insanları görünce, Asr süresi zihnimde kıyamate kadar olan hitabını anımsatıveriyor. Aziz Valentini şirin noel baba yaparlarda, sakallı bir müslümana meczup damgası vururlar. Burdada hani deli denecek derecede iman etmek aklıma geldi. Şövenizmle birbirine kırdırılan insanları görünce aklıma, müminlerin birbirlerine olan zencisiyle beyazıyla, zenginiyle işçisiyle şefkat ve merhameti geldi. Aklıma bir toplup kendini düzeltmedikçe ALLAH subhanehununda o toplumu asla huzura erdirmeyeceği, iman eden toplumları ise altlarından üstünden zenginliklerle refaha erdireceği vaadi geldi.

ALLAH subhanehu ben müslümanım diyen tüm müslüman kardeşlerimize rahmet eylesin.

Sözlerine bu devlet bu millet diye başlayan kardeşlerimize bir portre çizdim, tağutsal bir yapının savunması bu olamaz.

Selam ve dualarla...

(yitik sevda kardeşim, Asr surresi gönlüne ferahlık olsun kardeşim)