Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31 Aralık 2011, 13:01   Mesaj No:14

bilinmez

Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Arkadaşları:0
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:
Standart Cevap: Savaş Uçakları Uludere´de Katliam Yaptı

Alıntı:
Esma_Nur Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Arkadşlar acı büyük biz biliyoruz ki bizlerin arasında ırk ayrımı yoktur . Sonuçda müslümanız o kdr karmaşık bir durumki duygularınızla değilde mantıgınızla düşünseniz .Ordaki köylülerin üzerinde biz köylüyüz die sensörmü vardı... ne biliyoruz onları oraya pkk zorla yollamdı sırf şu anda oldugu gibi kaos çıksın die ...BDP 'nin çırpınışları sizce gerçekmi? dün akşam tv yi izledim bakıyorum her kameranın önünde onlar . dediğim gibi labirent gibi nerden baksan çıkış yok aslında çok şey söylemek istiyorum içimden gecenleri herkes zikrediyor düşünüyor. ama oyuna gelmeyelim. ortalığı karıştırmak isteyenler var bu çok açık suriyeye acırken onların durumuna düşmeyelim. RABBİM RAHMETİYLE MUAMELE ETSİN ÖLEN KARDEŞLERİMİZE.

insanların öldürülmemeleri için üzerinde neci oldukları mı yazılması lazım,TSK istihbaratsız iş yapmaz sayın başeditör.Ayrıca güvenlik güçleri ateş açacakları zaman gelişi güzel ateş edemezler,yani üzrinde ATEŞLEYİCİ Bİ SİLAH BULUNDUĞUNA DAİR Bİ GÖZLENME VE HAREKETLENME OLMADIĞI MÜDDET ATEŞ AÇAMASSINIZ...Ve bu gün bu olayda ölenler,türk,fransız,yahudi,amerikan veya her hangi bi ırktan olsalardıda BEN AYNI YAKLAŞIMLA değerlendirme yapardım ,çünkü MAZLUMUN DİNİ SORULMAZ..Burda bi zalimlik var onu anlatmaya çalışıyoruz BDP ve zalim hükümet gibilerine bırakmamak için bu tür durumlardan malzeme çıkarmamaları için cehd ediyoruz...