Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Ocak 2012, 11:05   Mesaj No:16

dua dilencisi

Medineweb Sadık Üyesi
dua dilencisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:dua dilencisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 6969
Üyelik T.: 10 Şubat 2009
Arkadaşları:32
Konular: 28
Beğenildi:103
Beğendi:27
Takdirleri:690
Takdir Et:
Standart Cevap: Savaş Uçakları Uludere´de Katliam Yaptı

Alıntı:
la diyebilmek Üyemizden Alıntı Mesajı göster
insanların öldürülmemeleri için üzerinde neci oldukları mı yazılması lazım,TSK istihbaratsız iş yapmaz sayın başeditör.Ayrıca güvenlik güçleri ateş açacakları zaman gelişi güzel ateş edemezler,yani üzrinde ATEŞLEYİCİ Bİ SİLAH BULUNDUĞUNA DAİR Bİ GÖZLENME VE HAREKETLENME OLMADIĞI MÜDDET ATEŞ AÇAMASSINIZ...Ve bu gün bu olayda ölenler,türk,fransız,yahudi,amerikan veya her hangi bi ırktan olsalardıda BEN AYNI YAKLAŞIMLA değerlendirme yapardım ,çünkü MAZLUMUN DİNİ SORULMAZ..Burda bi zalimlik var onu anlatmaya çalışıyoruz BDP ve zalim hükümet gibilerine bırakmamak için bu tür durumlardan malzeme çıkarmamaları için cehd ediyoruz...

Yazdığınız gibi T.S.K. istihbaratsız iş yapmaz demişsiniz demekki bir yerden sağlam duyumlar geldi ki sonuç böyle olmuş.Gelişi güzel ateş açılmaz demişsiniz demek ki ya üzerlerinde olmayacak bir şey vardı yada o hareketlenme dediğiniz ortam fazlasıyla faaldi ..Türkiye de çok şeyler değişir ama bazı kişilerin ne istediği anlaşılır değil malesef .Kaçakcılık normal mi peki ? Öldürülmelerine asla gönlüm razı değil doğruda değil .Yönler tayın edilmediği müddetce de böyle gencecik fidanların beyinleri yıkanır tarafları değişir kaçakcılık bahsedilen yaş gruplarına ağır değil mi ? bunun altında yatan başka şeyler var şüpesiz burda değil anlatılmak istenilen herkes keşke ailesine çevresine anlatabilsede o gencecik insanlar birilerinin kucağına düşmese bilgisayar başında hatip olmak kolay acaba gerçek reel hayatımızda ne kadar karuyucu ve kollayıcıyız tavır,davranış,ve düşüncelerimizle acaba kaç kişiyi doğru yönde ilerlemelerine vesile oluyoruz ailemizi çevremizi toplumumuza ayırt etmeden Hakkaniyetli ne kadar faydamız var .Samimi yazıyorum sitede bir kaç kişiden fazlasını tanımam ama sürekli kürt türk tantanası içimizdeki büyüyen o öfkeyi öldürmediğimiz müddetce toplum olarak hep böyle yarım yamalak yaşayacağız yarınlar bugün ki bilinçli ve sağ duyulu insanların harekete geçmeleriyle sulh bulur BDP liler kendileri takım elbise ile koltuklarında otururken maaşlarını alıp yerken insanlara layık gördüğü tutuma hayret ettim mazlumun dini sorulmaz ama mazlumları böyle fırsatcılarada yem yapılmaz bu olay tanışıklı dövüş gibi bir şey Allah c.c. bütün bela ve musibetlerden inan ve hakkıyla yolunda olanları muhafaza etsin inşallah...