Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Ocak 2012, 12:54   Mesaj No:19

bilinmez

Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Arkadaşları:0
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:
Standart Cevap: Savaş Uçakları Uludere´de Katliam Yaptı

Alıntı:
dua dilencisi Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Yazdığınız gibi T.S.K. istihbaratsız iş yapmaz demişsiniz demekki bir yerden sağlam duyumlar geldi ki sonuç böyle olmuş.Gelişi güzel ateş açılmaz demişsiniz demek ki ya üzerlerinde olmayacak bir şey vardı yada o hareketlenme dediğiniz ortam fazlasıyla faaldi ..Türkiye de çok şeyler değişir ama bazı kişilerin ne istediği anlaşılır değil malesef .Kaçakcılık normal mi peki ? Öldürülmelerine asla gönlüm razı değil doğruda değil .Yönler tayın edilmediği müddetce de böyle gencecik fidanların beyinleri yıkanır tarafları değişir kaçakcılık bahsedilen yaş gruplarına ağır değil mi ? bunun altında yatan başka şeyler var şüpesiz burda değil anlatılmak istenilen herkes keşke ailesine çevresine anlatabilsede o gencecik insanlar birilerinin kucağına düşmese bilgisayar başında hatip olmak kolay acaba gerçek reel hayatımızda ne kadar karuyucu ve kollayıcıyız tavır,davranış,ve düşüncelerimizle acaba kaç kişiyi doğru yönde ilerlemelerine vesile oluyoruz ailemizi çevremizi toplumumuza ayırt etmeden Hakkaniyetli ne kadar faydamız var .Samimi yazıyorum sitede bir kaç kişiden fazlasını tanımam ama sürekli kürt türk tantanası içimizdeki büyüyen o öfkeyi öldürmediğimiz müddetce toplum olarak hep böyle yarım yamalak yaşayacağız yarınlar bugün ki bilinçli ve sağ duyulu insanların harekete geçmeleriyle sulh bulur BDP liler kendileri takım elbise ile koltuklarında otururken maaşlarını alıp yerken insanlara layık gördüğü tutuma hayret ettim mazlumun dini sorulmaz ama mazlumları böyle fırsatcılarada yem yapılmaz bu olay tanışıklı dövüş gibi bir şey Allah c.c. bütün bela ve musibetlerden inan ve hakkıyla yolunda olanları muhafaza etsin inşallah...
ELCEVAB..SAYIN DUADİLENCİSİ,hesap sormak için HAKLI olmak egerekir.Kaçakççılık normal mi sorunuza cevaba vereyim ilk başta,bakın sayın duadilencisi,Allahın hükmüyle hükmetmeyen ve kendini Allaha ortak koşan TÜRKİYE CUMHURİYETİ HÜKÜMETİ,nin hükümet kanadı ilk başta şunu yapmalı ki kaçakçılık veya kendi hükümlerince gayri meşru saydıkları işler hakkında HALKTAN HESAP SORMAK GİBİ Bİ HAKLILIKLARI OLSUN.Hangi iktidar olursa olsun kaçakçılık veya işportacılık veya dedimya meşru saymöadığı işler yapan halka ,en az kendi çocuklarına sağladığı İŞ İSTİHDAMINI sağlamalı ki sonra hesap sormaya hakkı olsun.

Gelelim sizin DEMEKKİ ÜZERLERİNDE BİR ŞEY VARDI,söyleminizin ne kadar adil olduğuna,sayın duadilencisi böyle birşey olmuş olsaydı hükümet adına açıklama yapan bakan şunu demezdi,BU BİR OPARASYON KAZASIDIR,ve dahası TSK da bunun araştırılması yapılacak gibi açıklamalarda bulunmazdı..

GelElim kaç Kişiye bunu anlattığımıza veya kaç gişiye inandırma olayına,sayın dua dilencisi ben hiç birzaman İNANDIRMA ZAAFİYETİNE DÜŞMEM,hakkı anlatırım isteyen inanır isteyen inanmaz,Rabbani metodda bu dur,yoksa hz nuh oğlunu inandıramamış mı, veya anlatmamış mı oğluna[ailedende bahsediyorsunuzya],

GelElim kürt türk çatışmasında kim taraf acaba ona bakalım,örneğin ben askerde vurulan her asker için üzüldüğüm kadar ,PKK safında ölen içinde aynı şekilde üzülüyorum.çÜNKÜ BEN IRKÇI DEĞİLİM,YA SİZ askerde ölen her insan için üzüldüğünüz kadar pkk de ölenler içinde üzülüyormusunuz..O ki ırkçı değilsiniz ve bu çatışmada bi safta değilim ve üzülüyorum diyorsunuzya...hA BEN NEDEN HER İKİ TARAF İÇİNDE AYNI ÜZÜNTÜDEYİM ONUDA YAZAYIM OLURYA BELKİ AKLEDEN OLUR, BU İKİ ÇATIŞMADAN DA RAHASIZ OLANLAR ...Her iki tarafta CAHİLİYE ÜZERİNE ÖLÜP,ÖLDÜRDÜKLERİ,İÇİN....