Konu Başlıkları: ""Tasavvuf/Tevessül/Reddiye""
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Ocak 2012, 13:09   Mesaj No:15

Esadullah

Medineweb Sadık Üyesi
Esadullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Esadullah isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 15316
Üyelik T.: 18 Aralık 2011
Arkadaşları:3
Memleket:Kayıp bir Kentten
Konular: 143
Beğenildi:280
Beğendi:94
Takdirleri:3260
Takdir Et:
Standart Cevap: ""Tasavvuf/Tevessül/Reddiye""

Alıntı:
la diyebilmek Üyemizden Alıntı Mesajı göster
sayın esedullah,hakikatler insanın tebessüm etmesinide sağlar,ben sizin ha bire şeyhlerinizin açıklamalarına MECAZ,kılıfını bulup sözlerini tevil etmenize tebessüm edemiyorum,ne den mi diyeceksiniz,cahiliye üzerine olan bu kadar yığınla insanın olduğu yurdum insanın bu haline tebessüm etmek gelmiyor içimden ,ÜZÜLÜYORUM vallahi...

Şimdiye kadar hiç bir alimtarafgirliğine girmedim,sadece yaptığım şudur,hak ile batılın ap açık ortaya çıkmadaki tebyin dir.Kitaplarını okuduğum her kimse kuran ve pıratiği olan rasulullahın hayatıyla okur[bakarım],VE KİM OLURSA OLSUN VARSA EKSİĞİ,HATASI,ŞİRKİ,KÜFRÜ,çekinmedende her yerde dede açıklarım usulunce,dileyen inanır,dileyen inanmaz...uzgn
Son sözünüz doğru evet dileyen inanır dileyen inanmaz zaten bizde Kuran ve Sünnete ters herşeyi silip atıyoruz kardeşim her nekadar sizi ikna edemesekte , bizde insanların durumlarına çok üzülüyoruz Müslüman zaten kardeşine üzülen ve duacısı olan değilmidir...

Size daha evvelde dedim isterseniz sizi bizzat kendisi ile yada onun talebelerinden birisi ile görüştürebilirm ki o zaman gerçekten Hakkı savunduğunu anlarsınız kardeşim , bu konuda size elimden gelen yardımı yapmaya hazırım eğer aklınızdaki sorular cevaplanacaksa ben buna hazırım , daha evvel ulaşılamıyacağını söylemiştiniz bu sayede size fırsat doğdu buyurun....