Konu Başlıkları: ZEMZEM suyunun müthiş sırları
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Ocak 2012, 12:40   Mesaj No:10

bilinmez

Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Arkadaşları:0
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:
Standart Cevap: ZEMZEM suyunun müthiş sırları

Alıntı:
Abdulmelik Üyemizden Alıntı Mesajı göster
şu an zamanım yok..akşam inşaallah cevap verecem.
şu soruyu sorayım sana..
dünyanın dikkatini üzerine çeken,bilim adamlarını aciz bırakan,kurak sussuz çöldeki,kaynaksız,sorunsuz nefis bir suyu,neden gözün o mucizeleri görmedi de,üzerinde yorum yapmadında,menfi tarafına kaydın hıı
Ben o dört madeye ALLAHU EKBER diyorum.akşam sorularına cevap vereceğim inş.
güzel abim ben Allahın mücizelerine inanıyorum,zemzeminde diğer sularında mucize olduğua ve hiç bir şeyin yoktan Allah tarafından mucizevi yaratıldığına inanıyorum...

O başka,yalnız islamın bütününede bidat ve hurafe katılmış bi şekilde bizler,ıslahadi gereken yerde ıslahadi,inkılabi gereken yerde inkılabi metod uygulamamız gerekmez mi...

zemzemde hacer annemizin ve bebeğine rabbimiz tarafından ihtiyaçlarından dolayı ,yaptıkları gayret ve tevekkülle ortaya çıkarılmış o kurak ve bizlere göre[bilime] hiç mümkün olmayan ama Allah için imkansız olmayan ve ihtiyaçlarını giderdikleri bi Allahın rahmetiyle çıkarılmış sudur.

yazıp çizilenlen bilgilerde müslümanlar için inanması gerektikleri kısmı islama uyan kısmı olmalı değil mi,..peygamberin tavaf yaptıktan sonra içmesi,veya serinlemek içinde olabilir başına dökmesi ve bunlarında bizler peygamber yapmış diye sünnet olarak peygamberi örnek alarak yapmamız çok ama çok normal ve tabi şeylerdir peygamberi örnek almak açısından...

yalnız ben zemzemde müslümanlar için yaptıkları her işlerinde zorluk ve kolaylıklarında ALLAHA OLAN TEVEKKÜLÜN ANLAŞILMASI VE ÖRNEK ALINMASINI ANLAYANLARDANIM..