Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Ocak 2012, 12:24   Mesaj No:7

YASEMİN ATAMAN

Medineweb Sadık Üyesi
YASEMİN ATAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:YASEMİN ATAMAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 11916
Üyelik T.: 02 Mart 2010
Arkadaşları:2
Konular: 102
Beğenildi:5
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: 2012 4. hafta'nın misafiri YASEMİN ATAMAN

Alıntı:
Esma_Nur Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Selamun aleyküm arkadşlar bu hafta misafirimiz forumumuzun değerli yazarlarından Yasemin hnm'dır. Öncelikle sizi tebrik ediyorumYasemin hnm Buyrun arkadşlar tebrik ve sorularınızı sunabilirsiniz.''Özele girmeden ltfn''

Aleyküm selam kardeşim davetiniz için teşekkür ederim.

Alıntı:
İnceSızı Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Aleyküm Selam Esma ablamm...

Misafirliğiniz hayırlı olsun efendim Hoşgeldiniz

İlk ben başlım mı Yazarlık nasıl başladı ? Anladığım kadarıyala aktif bi bayansınız Yasemin hanım neler yapar paylaşcak mı bizle

Size misafir olmak beni sevindirdi incesızı Allah razı olsun .

Yazarlık demeyelim ben kendimi o basamakta görmüyorum.Kalem ve kağıdı seven bir insanım okul yıllarından beri. Düşündüğümü olduğu gibi yazmayı seviyorum. Herhangi edebi süsleme vermeden,düşünceleri renklı boya kullanmadan gönül dili ile yazmak isterim.

Aktif olmak güzel fakat bu aktifliğimizi islam adına yapabiliyorsak daha güzel..

İnşallah Allah'ın rızasını kazanacağımız çalışmalarda buluşuruz.

incesızı sorunu şöyle cevaplıyacam, öncelikle anneyim,çeşitli dallarda çalıştım.Yenilikleri değişik ortam ve yeni insanları tanımayı, bilmediğim konularda insanlardan veya ulaşabileceğim yerlerden öğrenmeyi severim.

Çeşitli islamı sohpet grupları içinde aktıf olarak bulundum.Bunlar hayatımda ki çakıl taşlarını elememe vesile oldu. Müslümanım diyenlerin, açılan yürekleri,nasıl kanattığını öğrendim.
Öğrenmeyi ve öğretmeyi severim.Uzun zamandır dinlenmede uyku modundayım.

Alıntı:
su damlası Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Hayırlı olsun YASEMİN HANIM Sorularda ALLAH Yardımcınız olsun inşALLAH..
Teşekkür ederim kardeşim Allah sizden de razı olsun.