Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Şubat 2012, 11:20   Mesaj No:71

mehmet akif2

Medineweb Emekdarı
mehmet akif2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:mehmet akif2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13402
Üyelik T.: 25 Şubat 2011
Arkadaşları:11
Konular: 425
Beğenildi:2286
Beğendi:4876
Takdirleri:3684
Takdir Et:
Standart Cevap: 2012 6.haftanın misafiri mehmet akif2

Alıntı:
alanur Üyemizden Alıntı Mesajı göster
kardesim,sana abla diye hitap etmistim,hurmeten,insallah bu hitaba yanlis anlamadiniz,
bu arada calismalariniz guzel,fakat hani bu kadar yogun,calisma yapiyosunuz,cocugunuzla ilginiz nasil?
Mesala benim oglum asla ders calistirmaz,
Kitabi elimde gorsun,napar eder hircinlik cikarir,
Anlasma yapariz,ben sunu okuyim seninle oynayacagim derim,
5 dk.durur tekrar baslar,
Ancak o uyuyunca calisirim,
Benim sizde merakettigim, mesela cocugunuzun yaninda bile,
Bu tempoyla nasil calisirsiniz?
sinava kac gun kala yogunlasirsiniz derslere?
Ve
Cocugunuzu ne tur yontemlerle ikna edersiniz ?
Kusura bakmayin,hani soru soruyorum boyle,
Fakat ortak noktamiz cok fazla.
Cocuk,ev,es derken...
alanur tabi ki abla diyebilirsin ben oğlumu hadi ders çalışalım çok dersimiz var oğlummm öğretmen bana kızar zayıf alırsam diyorum o da çoğu kez tavlanıyor o da resim çiziyor bazen oyunckalarıyla oynuyor ama herzaman da tavlanmıyor birlikte resim yapıyoruz bilgisayarda hayvna resimlerine ve çoçuk sitelerine bakıyoruz dün dersimin arasında nette resimli hikayelere baktık halası resimli masal gönderdi aslında evde ben de babası da masal okuyordu ama o kitabı günde 2 kez bana 2'dne fazla babasına okutuyor birde sen yanlış okuyorsun diyp kendisi uydurarak bana anlatıyor bir insanın zaten 24 saat ders çalışması mümkün değil ama derslerimiz yoğun ve kısa sürede sınav ahaızrlandığımız için nerdeyse akşama kadar ara ara ders çalışıyorum ama gündüz her zaman mümkün olmuyor gündüz ev temizliği yemek yapmak gibi şeyler var ben her gün dörtdörtlük ev temizlemiyorum ama çok dağınıkta bırkamıyorum ev işi bitmez sen de bilirsin ben akşam yemeğindne sonra bulaşık yıkamadan ders çalışıyorum kafam şişip artık almaz olunca kalkıp mutfağı hallediyorum ama arada eşime oğluma istedikleri şeyleri getiriyorum