Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Şubat 2012, 22:18   Mesaj No:7

Cemrenur ATAMAN

Medineweb Acemi Üyesi
Cemrenur ATAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Cemrenur ATAMAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 16396
Üyelik T.: 24 Ocak 2012
Arkadaşları:2
Konular: 7
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Cevap: Fıtığa, diz ağrılarına son desem!!!

dr. cemre nin açıklaması,

Esma abla bu yazacaklarım denenmiş ve sonuç çıkmış bir uygulamadır.Yaparsanız inşallah şifa bulursunuz yine de her ihtimale karşı bir ambulansı kapıda bekletin

Yarın sabah koşa koşa fırına gidin iki tane ekmek hamuru alın (sakın yemeyinkızgın000) iki ekmek hamuruna dört paket kara biber döküp yoğuracaksınız. iyice yedirin.Hiç bekletmeden kullanmak zorundasınız. Yüz üstü yatacaksınız. saç diplerinizden belinize kadar 1cm kalınlığında birisi yaysın. Omuzlarınıza boynunuza iyice yayılmalı.14 veya 16 saat hiç kalkmadan yatmanız lazım üzerinize kıyafer olarak bir şey giyemiyorsunuz bir çarşaf yaysınlar. gömlek,atlet vb. giyilmemesinin sebebi mayalı hamurun kendi suyuyla kabarıp inmesi ve bu işlem gerçekleşirken uygulanmanın ortaya çıkmasıdır.

BUNLARI YAŞICAKSINIZ:

Sanki birşey etinizi çekiyor gibi hissedeceksiniz.
Sırtınızdan vücudunuza sıcaklık yayılacak.(ATEŞ GİBİ YANABİLİRSİNİZ)
Bu kadar uzun süre yüz üstü yatmaktan sıkılabilirsiniz..düşünceli000
Hastalarıma sadece wc için kalkmalarına izin veriyorum.

Bunu annem bir hemşire ablaya tavsiye etti sonucu çıkınca annemi arayıp şunları söylemişti:
''Bulduğum şifa yöntemindeki sebepleri araştırdım maya nın içindeki bir madda karabiberle birleşince sinirleri ve damarları açıp kapatıyor.'' bu kadarı aklımda kaldı.

NOT: kalp hastaları ve kalp damarlarında stemp olanlar yapmasın. çünkü stemp yerinden oynar.

bu uygulamayı isteyen yapabilir.

ÖNEMLİ NOT: Ben doktor değilim ama gözümün gördüğü bir şifayı sizlerle paylaştım.