Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Şubat 2012, 12:57   Mesaj No:2

bilinmez

Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Arkadaşları:0
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:
Standart Cevap: Kula Kulluk Edene Yazıklar Olsun

ilk başta emeğine sağlık abi,yazını keyifle okudum özellikle kendini müslüman olarak tanımlayan gibi sözlerin yazınızda bulunmasıda patinajdan arabayı çıkarıp sıratıl mustakime koyduğunuzun belirtisisidir,sizde kabul edersinizki Allahın kabul göreceği tanım halkın değil hak olan Kendisinindir,yoksa kendini müslüman olarak tanımlayan yaklaşık iki milyar insan olmasına rağmen halen yeryüzünde Allahın hükmüyle hükmedilen bi belde olmamasıda manidardır..

Örneğin türkiyedede insanların yüzde doksanının fazlası müslüman olarak kendini tanımlamasına rağmen,Allahtan başka hüküm koyucuları ve sahte ilahları kendi hayatlarındaki tasarruf etmeleri için hüküm[hükümet] olarak seçe biliyorlar,yani yazınızdada geçtiği gibi,gökyüzündeki olayları Allaha ,yeryüzündekileride kullarının kanun ,hükümlerine bırakmışlardır,yakında mecliste yapılacak yeni anayasa da bunun deliliidir,soruyorum bütün kendini müslüman olarak tanımlayanlara,YENİ YAPILACAK ANAYASA ALLAHIN KİTABI MI BAZ ALINACAK İLAH OLARAKTA ALLAH MI,YOKSA ATATÜRKÜN İLKE İNKILAPLARI VE İLAH OLARAKTA ATATÜRK MÜ...Halen bu türkiyedekilerin toplumsal bi şirkte olmadıklarını savunan varsa eskisini çöpe atacakları ve yenisini getirecekleri anayasa,yüzde doksanından fazlasının müslüman olarak tanımlanan bu ülkede insanların İLAH OLARAK ALLAHI,KAYNAK OLARAKTA KURANI BAZ ALMALARI GEREKİR VEYA SİZLERE GÖRE GEREKMZ Mİ[ŞİRK DEVLETİ DEĞİLDİR DİYENLERE VE TÜRKİYENİN MÜSLÜMAN DEVLET OLDUĞUNU VE OYLAMADAKİ TAVIRIN EHVENİ ŞER OLDUĞUNU SAVUNBANLAR İÇİNDİR SORUM],Bütün partilerin tüzüğüde ,sahada uygulamasıda Allahın kitabıyla değil Atatürkün ilke ve inkılaplarıdır..

Tekrar diyorum yazınız anlamlı ve sizin için hidayet yolu olarak gözüken bi yazı rabbimiz sebat ettirsin bu yolda size,....