Konu Başlıkları: haydi cüz okuyalım
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Şubat 2012, 16:14   Mesaj No:26

mahsun

Medineweb Üyesi
Durumu:mahsun isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13707
Üyelik T.: 12 Nisan 2011
Arkadaşları:1
Konular: 0
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: haydi cüz okuyalım

Alıntı:
la diyebilmek Üyemizden Alıntı Mesajı göster
sayın muallime,bakara 67 şöyle bi dua vardır,Cahillerden Allaha sığınırım...

ve bu sitede hiç bir şey delilsiz değildir ve bu sitede hiç kimsenin ne dediği değil Allahın ne dediği kayde değer bulur niye mi diyeceksiniz işte bundan dolayı...

şura süresi..[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Bence gitmeyin ve gidersenizde araştırın Allah ın deliline göre ,zan üzere,atalarının yanlış geleneği üzerinde olanlardan ve cahillerden,Allaha iftira edenlerden Allah a sığının...Ama araştırın,sorgulayın....saygılar muallime..

Allahın kılıcını kullanmak neden bu kadar insanları üzüyor?

Nefis ve benliklerinize hoş gelmeyen şeyleri düşünün bence??

Pohpohlanmıyor mu beşerin lakap, makam verdiği zatlarınız ayyyyy çok üzüldük.... sizin için birileri efendi, hz, baba olabilir bu benim veya başka kardeşlerinde kabul edeceği anlama gelmez.

Sanırsınız ki bunlara saygı göstermemek le imanın şartını red ediyoruz? Evet tanımıyorum şimdi ne olacak çarpılacak mıyız yoksa o muhterem zatlar gece gelip ziyaret mı edecekler?

Bu kuran dirilere indi arapçası okunacak ama bunun yanında mealını mümin bilmek zorunda. mealınden uzak sadece arapça okuyup mesajlarına kulak vermeyenler kuranla arasına mesafe koymuş sadece okuyordur.