Konu Başlıkları: 2012 8. Hafta'nın Misafiri Remle
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Şubat 2012, 22:31   Mesaj No:40

Yitiksevda

Medineweb Emekdarı
Yitiksevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Yitiksevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 2
Üyelik T.: 10 Nisan 2008
Arkadaşları:3
Memleket:MALAZGIRT
Konular: 295
Beğenildi:124
Beğendi:24
Takdirleri:153
Takdir Et:
Standart Cevap: 2012 8. Hafta'nın Misafiri Remle

Remle bacım Şehid seyyid kutub ve İmam İbn Teymiye hakkında fikrinizi alabilirmiyim ?

Misafirliğinizde vereceğiniz cevaba yorum yapmayacam ama fikrinize binaen ayrı bir konu altında istediğiniz delilleri sunabilirim bacım...

T.C devleti Allah'ın dinine savaş açmış bir devletmidir ?

Laiklik dinsizlikmidir?

Kemalizmin bel kemiği olan Cemaatler taşeronmudur ?

Zulme rıza Zulümdür sözü gereği zulmeden zalim devletin safında yer almak sizce nedir ?

T.C Kuruluş sürecinde Asılan binlere bugün iadebi itibar istiyenler onlara hakaret etmiyorlarmı mesela İskilipli Atıf Hocaya Şeyh Saide Paloya yada binlerce Allah'ın dini uğrunda mücadele eden İnsanoğlu insanlara ?

Çocukların berrak beynine kazınan Atatürk ilahlığına karşı mücadelemiz ne olmalıdır ?

Milli Öğütüm Kurumları İlahi vahyin emri olan İkraya tersmidir ?

Kur'anda Siyasi Kavramları irdelediğimizde bugün piyasada var olan yapılanmaların bu hususta duruşlarındaki Rableri kimdir ?

Kur'ani Kavram Şehadet nedir ve Tağut düzeni korumak için var olan ordu mensuplarına kullanmak Kur'ani bir tavırmıdır ?

Diller Renkler Irklar Allah'ın ayeti olduğu Kur'ani azimuşşanda geçer bunlardan herhangi birini inkar eden ne olur ?

Sorularım çok ağır olabilir lakin özellikle sordum ve cevaplara göre devamı gelecek Lakin Bacımdan tarafsız Kur'ani metod ile cevap vermesini rica ediyorum...

-İmam Ali- (a.s)