Konu Başlıkları: şeyhinin el öptürme merasimi
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Şubat 2012, 16:48   Mesaj No:20

bilinmez

Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Arkadaşları:0
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cevap: şeyhinin el öptürme merasimi

Alıntı:
iklimya Üyemizden Alıntı Mesajı göster
.)) aragazı demek. Yorumsuz...
sizin kim oldugunuzu bilmem, ilminiz bilginiz görgünüz konusunda bihaberim.
müslüman müslümana öfkelenmez kin duymaz, arada kızgınlıklar olur lakin gecicidir.
Hitabınız sebebiyle kalbimin fesada ugradıgı tezini öne sürmüşsünüz, ben bunu kabul ederim.
Fakat şunu göz ardı edemezsiniz, sizin de kalbiniz fesada ugramıs ki bana bir erkegin elini öptürmüssünüz.
yani durum 1-1 .)))
yukarıdaki merasimde yanlıs izlemediysem hep erkekler var hic bayan görmedim.
madem cok hüsnüzan üzerine bir insansınız, forumdaki bayanları bacınız kardesiniz olarak görüyorsunuz,
siz hanımınızı yada annenizi veyahut kızkardesinizi o merasime layık görüyorsanız bende katılacagım .)))
senin dinin benim dinim diye bir yazınız vardı bana karsı. serh düseyim istedim, benim dinimde mahrem olan erkeklerin eli öpülmüyor...

[COLOR="Red[/COLOR]

tamamda bacım ben zaten yukarda paylaştığım videonun içindeki islama uymayan bi yaklaşım olduğununun vurgusunu yapmışım,ve şeyhlerin bu tür merasimlerininde batıl olduğunu söyledim ama siz ha bire yüklendiniz,amacım insanları bu tür uygunsuz hareketlerden uzaklaşmaları için tebliğde bulunmak,yoksa büyüğe karşı saygı ve küçüğe karşı sevgide islamın olmassa olmazıdır.Hatta kişinin anne babası müşrik olsa bile bunlara karşı şirk koşmalarına zorla madıklarının dışında her daimde saygı olmassa olmazdır..

Amacım kimseye üstün gelmekte değil ,yanlış anlamaya mahal vermişsem hakkınızı helal edin sağlıcakla kalın..