Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Mart 2012, 21:35   Mesaj No:14

bilinmez

Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Arkadaşları:0
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cevap: Fetullah gülenin papaz okuluna 2 milyon dolar bağışı..

Alıntı:
Esadullah Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Evvela yazdıklarım benim olaylara bakış açımdan olsa gerek, Şu konuda hepiniz haklısınız eğer yardıma muhtaç müslümanlar yada diğer topluluklar varsa evvela onlar gözetilmekte lakin şunu unutmamak lazım bu kuruluş aynı diğer kuruluşlar gibi bahsettiğiniz bölgelere gereğinden fazlası ile yardımlarını zaten ulaştırmakta bunu yapmamış olsa zaten yukardaki açıklamayla yapacağı hiç birşey bağdaşmaz ...

Bu cemaatin hoşgörü atılımı bana göre çok yerinde bir şey elbette yanlışları vardır yada yanlış gibi görünen davranışları bunlarda kişilerin bakış açılarına göre değişir.

Sonuçta eğer ayet ile konuşacaksak Allah Azze ve Cel Ali İmran 64 ayetinde de onlara teblide bulunmamızı emretmekte ve daha bir çok ayette Ehli kitaptan nasılki aşırı sapkın olanlar varsa hakkı bilen ama bir şekilde gizleyenlerin de oldukları belirtilmekte bundan dolayı onlara da tebliğde bulunmalı ve gerçekte Allah katındaki dinin özünü anlatmalı değilmiyiz? Bu ayetlerin ışığında onlara inançlarının nasıl yanlış olduğunu bildirmemelimiyiz ?

Buda bence bu insanların yapmak istedikleridir ...

vesselam

bu kadar,açıklamadan sonra halen bu hakikatlere karşı nasıl böyle bi tavırdasınız hayret verici...