Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Mart 2012, 14:28   Mesaj No:23

iklimya

Medineweb Sadık Üyesi
iklimya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:iklimya isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 90
Üyelik T.: 21 Ağustos 2007
Arkadaşları:0
Konular: 114
Beğenildi:31
Beğendi:0
Takdirleri:112
Takdir Et:
Standart Cevap: Laik sistemlerinin askerleri şehid olur mu..

Alıntı:
la diyebilmek Üyemizden Alıntı Mesajı göster
yok ben sizin yukardaki bu konu hakkında nekadarda zalimce yorum yaptığınızı okuduktan sonra,inanın sizden hertürlü şeyde beklenir.

Sayın iklimya,Musa peygamberin dönemindeki NATO birliği FİRAVUNDU ve fravununda ordusu vardı yani askerleri,ve musa peygamberi bu askerleri adım adım takip edip öldürmek istiyorlardı ve bu askerlerde fravundan korkuyorlardı ve firavunun emir kullarıydı,

Musa peygamber şuan olsaydı bu günkü NATO BİRLİĞİNE TEBLİĞ EDERDİ,ve musa peygamberide bu nato birliği öldürmek için askerlerini üzerlerine sürerdiler,değişen ne var sizce,

Size göre ölen kandırılmış mazlum kürt çocukları kafir,ama sizin fravunlarınızın ki şehid İŞTE SİZİN KAFA YAPINIZ VE ADELETİNİZ BU KADAR AHLAKA UYGUN....

sayın la sayın la, ikide bir türk kürt ayrımı yaparak içinizdeki kini ortaya dökmeyin. ben türküm hemde müslüman türk, sizde kürtsünüz, türküm gurur duyuyorum buna kimse engel olamaz. vatanı ugruna can vermiş her er benim nezdimde sehittir, bu ister cizreli kürt olsun, ister izmirli türk fark etmez.
benim kafa yapım ve ahlakım sizin gibi natoların kavramasına engeldir.
burada sürekli fitne ve fesadı cıkaran firavni zihniyetli sizsiniz. ben kardes oldugumuzun iddiasındayken hala siz ırkcılık derdindesiniz. size birsey deyim mi hatta kalıbımı basarım ben sizden daha kaliteli bir kürtüm.
bu sitede fitneye son verildi, zehrinizi akıtacak baska alan bulunuz.