Konu Başlıkları: Aziz üstadım
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Mart 2012, 19:33   Mesaj No:22

dua dilencisi

Medineweb Sadık Üyesi
dua dilencisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:dua dilencisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 6969
Üyelik T.: 10 Şubat 2009
Arkadaşları:32
Konular: 28
Beğenildi:102
Beğendi:27
Takdirleri:690
Takdir Et:
Standart Cevap: Aziz üstadım

Alıntı:
la diyebilmek Üyemizden Alıntı Mesajı göster
sayın DUADİLENCİSİ,siz nerden okumaya başladınız bu konuyu ve az bir şey adil olabilseydiniz,sizde kime niye bu hitabı kullanmışım onu anlayabilecektiniz,ama maalesef hakkı,hakikati göremiyecek kadar şahidlik yapamaz duruma gelmişsiniz,

Bakın sayın duadilencisi,DÜN BU KONU açıldı ve konuyu açan arkadaşlarda METHİYELERİNİ YAPTILAR ÜSTADLARINA bende gayet saygı duaydum kişi kimi seviyosa o kişiye tabiki sahip çıkacak ama taki kendini bilmez birinin EŞŞEK tabirini kullanıncaya kadar,ve bende haklı olarak katılıp eleştirimi yaptım,buda benim en doğal hakkım..

Fitneye gelince,daha öncede açıkladım ve size sordum yine açıklık getirip soracam,

Sayın duadilencisi HAK,BATIL birbirinin fitneleridir, ve siz Muhammed peygamberin[Allahın selamı üzerine olsun] yaşadığı dönemde HAKKI ortaya kayarken AİLELERDE BABA,ÇOCUKLAR,,ANNELER,AKRABALAR birbirlerine düştüler hatta BEDİRDE baba ,oğul birbirine kılıç çektiler ve siz o gün yaşasaydın RASULULLAHADA sen FİTNE çıkardın ,çünkü baba ve oğulukarşı karşıya kılıç çektirdin mi DİYECEKTİN...bİRAZ DÜŞÜN lütfen....

jÜBİLEMİ NİYE YAPAYIM Kİ,güldürdünüz beni...
100 soru sorsan birini kaale alıp cvp yazmam ! Sizin gibi insanların düşüncelerine ve yorumlarına ihtiyac yoktur fıtratımda ..Hala gülebiliyorsan pes diyorum