Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Nisan 2012, 12:29   Mesaj No:2

Esma_Nur

Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Esma_Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Arkadaşları:0
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4533
Beğendi:6129
Takdirleri:24126
Takdir Et:
Standart Cevap: Sağlıklı Diye Yediğimiz Tavuklar,Tavuk Değil

Hocam öncelikle emeğinize sağlık. Günümüzün kanayan yarasını gündeme getirmişsiniz. Bir tv programında Dr. Yavuz Dizdarın anlattıklarını dinledim ve o gün bu gündür özellikle tavuk tüketimini sonlandırdım demiyim en aza indirdim.Dr. aynen şunları anlattı: 90 günde büyümesi gereken tavukların 45 günde tüketime hazır hale gelmesi için bir takım ilaçlar verildiği tavuklara ve bizim de bu tavukları yiyince bazı hastalıklara maruz kalıcamızı belirtti. Şöle kısa çapta araştırmaya bir girdimkii hiç bir şey yemememiz gerekiyor. Sebzelere gelelim sebzelerin genleriyle oynanmış yani biz sebze ağırlıklı besleniyoruz die düşünürken aslında durum hiç de öle değil yani durum o kdr vahimki nerden tutsanız ordan dökülüyor:( Ben 30'u geçmiş biri olarak kendimden geçtim çocuklarımıza çok üzülüyorum.Onlar daha doğar doğmaz yedikleri herşey katkı maddeli.. Hiç dikkatinizi çektimi özellikle büyük şehirlerde oturanlar yeni yetişen nesil ne kdr çabuk ve fazla gelişiyor.

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....