Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Nisan 2012, 18:15   Mesaj No:58

Esadullah

Medineweb Sadık Üyesi
Esadullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Esadullah isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 15316
Üyelik T.: 18 Aralık 2011
Arkadaşları:3
Memleket:Kayıp bir Kentten
Konular: 143
Beğenildi:280
Beğendi:94
Takdirleri:3260
Takdir Et:
Standart Cevap: hocamıza yapılan güzel bi slayt çalışması...

Alıntı:
Yitiksevda Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Aleyküm selam Esedullah kardeşim nasihatların güzel ve takdire şayan bunda sorun yok ...

Bizler ittihadı İslam noktasında nasıl birleşeceğiz izah edermisiniz Allah'a ve Resulüne iftira atanların söylemlerini nasıl kabul etmemizi istersiniz ...Allah aşkına bu güne kadar Örnekler sunacağım Alimlerin hangisine yanlış dedik Süleyman Hilmi Tunahan Üstad Saide Kurdi Şeyh Said İskilipli Atıf Hoca ve benzeri zalim odaklara karşı dimdik duranlara bunlar ile bu asırdaki kendilerini a ve b isimlendirenler arasındaki farkı siz izah edermisiniz hangisi Kisrai yaşam sergiledi bir örnek?
Sevgili yitiksevda yukarda yazdım zaten ben bunları hani siz demiştinizya ben şia nın fıkhi görüşlerini alıyorum ama bizde dedikki bazı sapkınlıkları var siz bunları şia ya bağlı bazı mezheplerin inancı olduğunu söylemiş ve tasvip etmemiştiniz sanırım işte aynen böle biz kaynakları belli olan bir inancız Kuran ve Sünnet ve Ümmetin bu ışıkta icması , zmanımıza gelecek olursak evet meydan hokkabazlara kaldı tv lerde boy gösterenlere ve isimlarinin altında kocaman İLAHİYAT PROF. yazan ki hakk yolda olanları tenzih ederim, bahsi geçen hoca efendi delilleri ile konuşan bir insandır yanlışları vardır olabilir ama doğrularınıda övmek lazım hepten silip atmak yerine işte o zaman yol kat edilir kanaatindeyim...

vesselam