Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Aralık 2010, 23:27   Mesaj No:5

EvvahMuvahhid

Durumu:EvvahMuvahhid isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 12955
Üyelik T.: 02 Aralık 2010
Arkadaşları:0
Konular: 0
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:

Günahtan kaçınmayan bilgin, meş'ale tutan bir kördür; doğru yolu gösterir, kendisi görmez (Şeyh Said)

Şeyh Said Kur'ani esasların çiğnendiği bir asırda,Ceddi Hüseyinin zulme boyun eğmeyiz çığlığını hayatına hakim kılan Muvahhid bir Alim'di.Müslümanlardan adında yorum yazan şahış ağzına Kuranı dolamış ama Kur'andan nasibi alamamış görünüyor.Çünkü Kuranın ana hedefe Ahlaklı dengeli bir kişilik oluşumunu emreder sağa sola sataşarak yol alınmaz.Eğer Şeyh said kıyamınada kılıf buluyor isen seninle aynı saflarda olmamız zor senin bu uslubun ile şahsen ben başka bir dinden biri olsa idim hadi ordan derdim sen kim İslamı tebliğ etmek kim derdim çünkü ağzından çıkanı kulağın duymuyor.Seninle konuşacak isek önce bana İlmi seviyeni belirt sarf nahiv lügat arapça farsça osmanlıca türkçe kürtçe ve Tarih bilgin ne ? Alimleri eleştirir iken hangi Alim kadar emek sarf ettin klavye ile yazmak kolay çocukta bunu yapar klavyede ne yazıldığı çok önemli İman edenler neden yapmadığınızı söylersiniz hitabını unutmadan bedel ödememiş halimiz ile kendimizi o Alimlerden Alim görmeyelim edebimizi bilelim bilmeyene de bildirilir..Nasip olursa buralarda olmaya çalışacam siz ve sizin gibi yanlış düşünen Kur'an diyip Kur'ana bak dediği yerden bakmayanlara İlim nedir öğretmeye çalışacağız sabredelim Ulu orta Alim kesilmiş ama hayatta eseri olmayanlara Sanalda Zeynep Hatice Muhammed Ali Hüseyin gözüküp reelde bu isimlerin hayatlarından habersiz yaşam sergileyenlere dur denilmesi gerektiğini idrak edenlerden olma dileği ile ilk mesajım olsun bu sitede .