Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19Haziran 2012, 08:54   Mesaj No:6

Esma_Nur

Medineweb Emekdarı
Esma_Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Esma_Nur isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 4458
Üyelik T.: 19 Ekim 2008
Arkadaşları:0
Memleket:sivas/istanbul/
Konular: 575
Beğenildi:4537
Beğendi:6132
Takdirleri:24126
Takdir Et:
Standart Cevap: Kur'ân Kursları Ve Sorumluluk Bilinci

Size katılmakla beraber tecrübelerime dayanarak şunları eklemek isterim.Öncelikle Biz ana ve baba olarak sorumluluğun farkında omamız lazım.Çocuklarımız bizim ellerimizde şekil alacak bir hamur gibi düşünelim. Malesef şunları çok duydum''Bütün kış ztn okullarda harap oluyor çocuklar .beyinleri dinlensin biraz''Sözüm ona dinlenmekden kasıt ya pc başında oyun oynamak yada sokaklarda deli koşturmak eğer böyle dinleceklerse dinlenmesinler efendim!!
hem unutmayalımki onlar çocuk o kdr aktiflerki hem ilim dalında eğitim alıp hemde oyunları oynayabilirler...aslında yaz tatilinde fedakarlık yaparak kuran kurslarına yolladığımız çocuklarımız için biz veliler ne kdr faydalı bir yatırım yaptıgımızın farkındamıyız acaba ?ilerleyen zmn içersinde erkek çocugunuzun arkasında nmz kılmak yada kızınızla hatim yapmak ne büyük haz verir insana bunu ancak yaşayanlar bilir...Ama bu güzellikler fedakarlık yaparak oluyor değilmi...

Ne MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE....