Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31 Temmuz 2012, 13:05   Mesaj No:2

Medineweb

Medineweb Emekdarı
Medineweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Medineweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13301
Üyelik T.: 04 Şubat 2011
Arkadaşları:6
Konular: 926
Beğenildi:339
Beğendi:0
Takdirleri:62
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cevap: aöf kayıt tarihi ve işlemleri

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 2012-2013 eğitim yılı kayıt tarihleri geçtiğimiz yılda olduğu gibi Eylül ayı içerisinde olacaktır. Açıköğretim 2012-2013 kayıt tarihleri içerisinde iki aşamalı olarak kayıt yaptıracaksınız. Öncelikle internetten ön kayıt ardındanda aöf bürosundan kaydınızı tamamlamanız gerekiyor. İnternetten ön kayıt yaptırmadan kaydınızı tamamlayamazsınız ve kayıt olamazsınız. Detayları aşağıya ekliyorum arkadaşlar…
Aöf 2012-2013 kayıt tarihleri içinde İnternetten başvuru işleminizi geçen yıl olduğu gibi [Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]nden yapacaksınız. Adres şuan aktif olmadığı için linke tıklasanız bile açılmayacaktır. Ama kayıt tarihleri içerisinde adres aktif hale gelecek ve neler yapmanız gerektiği ve hangi belgeler gerektiği orda belirtilecektir. Ama ben bu makalemde sizlere biraz bahsedeceğim böylelikle aklınızda ki soruların bir kısmını cevaplamış olacağım.
Açıköğretim 2012-2013 kayıt tarihleri içinde hazırlamanız gereken belgeleri aşağıya ekliorum.
1. İnternet Başvuru Belgesi ( İnternetten Ön kayıt Yaptıktan Sonra Aldığınız Çıktı )
2. Fotoğraflı-İmzalı Form ( İnternetten Ön kayıt Yaptıktan Sonra Aldığınız Çıktı )
3. Öğrenci Bilgi Formu( İnternetten Ön kayıt Yaptıktan Sonra Aldığınız Çıktı )
4. Öğrenim Belgesi ( Diploma veya Öğrenim Yazısı ) ( Diplomanız yok veya kayıp ise mezun olduğunuz okuldan diplomanız yerine geçecek okulun kaşesi ve belgeyi verenin imzasının olduğu belge. ) ( Diplomanız okuduğunuz okulda ise, o okulda okuduğunuza yani öğrenci olduğunuzu belirten okulun kaşesi ve imzası olan belge ( İkinci üniversite olarak okuyorsanız bunu kullanabilirsiniz. )
5. Fotoğraf( 4 ad.) ( Son 6 ay içinde çekilmiş olmalıdır, başörtülü resimler kabul edilmektedir. )
6. Erkek Adaylar İçin Askerlik Durum Belgesi ( Askerlik durum belgesini sadece
2 Yıllık bir önlisans bölümü veya MYO bitirdiyseniz DGS kapsamında sınavsız olarak açıköğretim işletme, iktisat veya bölümünüzün devamı niteliğindeki başka bir bölümün 3.sınıfına sınavsız olarak kayıt yaptırabilirsiniz. Aşağıdaki linklerden bölümünüzü bulup hangi bölümün 3.sınıfından başlayacağınızı öğrenebilirsiniz.
[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]
[Linkler Ziyaretçilere Kapalıdır.Giriş Yap Veya Üye Olmak için TIKLAYIN...]