Konu Başlıkları: Haftanın Misafiri NazlıTuran
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Ekim 2012, 21:05   Mesaj No:44

NazlıTuran

Medineweb Üyesi
NazlıTuran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:NazlıTuran isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 17130
Üyelik T.: 06 Mart 2012
Arkadaşları:12
Konular: 9
Beğenildi:9
Beğendi:0
Takdirleri:35
Takdir Et:
Standart Cevap: Haftanın Misafiri NazlıTuran

Alıntı:
mihrinaz Üyemizden Alıntı Mesajı göster
misafirliğin hayırlığı olsun nazlıcıkbende seninle tanışmayı çok istiyorum
mesela,nickinle ismin aynımı,kaç yılı mezunusun,trabzondamı ikamet ediyorsun,

yani herbiri birbirinden özel sorular oldu,kusura bakma..

yanılmıyorsam kuran kursunda öğretim veriyorsun,kendini geliştirmek ,daha faydalı olabilmek adına neler yapıyorsun,
birde şeyi merak ettim,forumda ilgiyle takip ettiğin konu hangisi ve özellikle paylaşımlarını takip ettiğin ,kim vardüşünceli000 nazlı ben bile kendimden bu soru performansını beklemiyodum ,seni soru yağmuruna tuttum,tabiki yitik sevdanın sorularının yanında benimkiler magazin kaçtıama söylediğin cümlenin rahatlığıyla bu soruları sordum,amaç tanışmakya hani o açıdan
teşekkür ederim mihrinaz ablamnickimle ismim aynı..ben imam hatip değil kız meslek lisesi giyim üretim bölümü 2009 mezunuyum..staj yaptığım dönemlerde bana uygun bi iş olmadığını anladım ve ilahiyat okumaya karar verdim.doğma büyüme istanbulluyum.kuran kursunda öğreticilik yapmıyorum malesef bu sene 2. sınıfa geçtim daha anlıyacağın çooook gelişmem lazım yaz döneminde küçük kardeşlrimize faydalı olmaya çalışıyorum.kendimi geliştirmek adına arapça kursuna gidiyorum akadaşlarla aramızda hadis halkamız var öyle işteforumda genelde derslere bakıyorum özellikle takip ettiğim biri yok konu başliğına bakarım kafama yatarsa okurum )yok ablam rahatça sorabilirsin yoksa misafirlik hoşgeldin hoşbuldumla biticek