Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Ekim 2012, 10:39   Mesaj No:13

Yitiksevda

Medineweb Emekdarı
Yitiksevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Yitiksevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 2
Üyelik T.: 10 Nisan 2008
Arkadaşları:3
Memleket:MALAZGIRT
Konular: 295
Beğenildi:124
Beğendi:24
Takdirleri:153
Takdir Et:
Standart Cevap: Tasavvufla İlgili sorularıma cevap arıyorum inşallah

Alıntı:
Verda_Naz Üyemizden Alıntı Mesajı göster
ben bu dusuncelerinizi seyh olarak bilinen insanlarla tartistiniz mi cok merak ediyorum...kimseye-söyleme000
Sayın ablam Menzil Şeyhi ile görüşme taleb ettim Malazgirt'te bulunan vekilleri ile bu konuyu Tartışmaya açtım Aramızda Kur'an ve Sünnet Hakem olsun dedim Muhsin abim onlar ile konuşmalarımı tartışmalarımı en iyi bilen kişidir Allah'ın ayetleri ile konuşmamız sonucunda kendi sapkınlıklarına delil sunamayanlar beni kendi içlerinde bulunanlara bu bizim düşmanımızdır sözleri ile karalamaktan başka bir şey yapamadılar.Şeyh ilahları ile görüşme talebime Türkçe bilmediğini Şeyhin benim onun ile Kürtçe konuşmam ve tartışmam gerektiğini söylediler Bende Kürtçe bildiğim halde İlmi manada izahatları ancak Türkçe lisanı ile yapabileceğimi söyledim ve tamam dediler ama bir türlü geri dönmediler bana Şeyh ile görüşüp görüşmemem çok şeyi değiştirmez Çünkü ana felsefesini kaynaklarında okuduğum için fikirlerini çok iyi bilmekteyim En basit örnek Mahmut bey efendilerinin Abdulaziz bayındır ile tartışmaları kitabı yada Menzilin kendi basımları olan kitapları...

-İmam Ali- (a.s)