Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Ekim 2012, 14:12   Mesaj No:47

bilinmez

Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Arkadaşları:0
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:
Standart Cevap: Tasavvufla İlgili sorularıma cevap arıyorum inşallah

Alıntı:
dua dilencisi Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Konuya göz attım hepsini okumadım ama okuduklarımın içinde konuyu süratle tepeye çıkartan yorumlarınız var orta yolda konuyu izaha çalışan üyeler var ama dikkatimi çeken tv kanalına taşımanız tv kanallarından daha çok kişi var medinewebde günlük ziyaret edenleri düşünürsek ..Size hakaret etmiyorum estf aklımdan bile geçmedi sadece tutumunuz ! konuda soru sorulmuş cvp verenler var sonuç ? izaha dökülecek ..Konuya baktım gayet normal anormal bişeyler çıkarmazsanız sadece biraz daha yumuşak yaklaşırsanız hassas konularda anlayışsız gördüğünüz insanlar daha farklı görünecektir eminim ...
sizin beni eleştirmeme sebeb olan mesajım sadece bir kişiyeydi ki, o mesajıda karşı tarafın yazdığı mesaja yönelik yazmıştım,tv kanalına çağırmamdaki maksat gerek kendim gerek diğer arkadaşlarımın tarikatlarla görüştüğü ve onların nasıl yaklaşımda olduklarını biliyor olmamızdandır,her şeyin ayen beyan olması yönünde öyle bi tavır sergiledim.

benim yaklaşımımı eleştiriyor ve bunada hakkınızda var tabiki,yalnız nerede nasıl yumuşaklık yapmam lazım,örneğin hangi cümlem ağır ve yerine sizce ne yazsaydım yumuşak izah olurdu onu verin,neresi yanlış bakalım....