Medineweb Forum/Huzur Adresi

Go Back   Medineweb Forum/Huzur Adresi > ..::.İLAHİYAT-ÖNLİSANS -AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİ.::. > 1.SINIF*Bahar Dönemi*

Konu Kimliği: Konu Sahibi Serhatgun,Açılış Tarihi:  31 Mart 2020 (13:11), Konuya Son Cevap : 31 Mart 2020 (23:12). Konuya 4 Mesaj yazıldı

Beğeni Aldı1Kez Beğenildi
  • 1 Beğenilen Serhatgun
Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Değerlendirme
Alt 31 Mart 2020, 13:11   Mesaj No:1
Durumu:Serhatgun isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 61646
Üyelik T.: 31 Mart 2020
Arkadaşları:0
Konular: 1
Beğenildi:1
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Internet üzerinden sınav için whatsapp grubu?? :)

Internet üzerinden sınav için whatsapp grubu?? :)

Internet üzerinden sınav için whatsapp grubu kursakmı arkadaşlar )

Konu Sahibi Serhatgun 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
Internet üzerinden sınav için whatsapp grubu?? :) 1.SINIF*Bahar Dönemi* Mihrinaz 4 716 31 Mart 2020 13:11

Alt 31 Mart 2020, 15:55   Mesaj No:2
Medineweb Emekdarı
nurşen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:nurşen35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 38944
Üyelik T.: 09 Şubat 2014
Arkadaşları:61
Konular: 1144
Beğenildi:4414
Beğendi:3686
Takdirleri:14203
Takdir Et:

Alıntı:
Serhatgun Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Internet üzerinden sınav için whatsapp grubu kursakmı arkadaşlar )

Hocam watsap grubu olması mümkün değildir fakat bu bölümden sorunlarınızı paylaşabilirsiniz

İnternet üzerinden sınava girecek hocalarımızın bilgi paylaşımı yapabilecekleri bir bölümdür.
Sorularınız varsa yeni bir sistem olarak sınav olacağından kaygılarınızı, endişelerinizi buradan paylaşabilir, birbirinize yardımcı olabilirsiniz
Kolay gelsin.
Alt 31 Mart 2020, 22:18   Mesaj No:3
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1263
Beğenildi:11771
Beğendi:8954
Takdirleri:26191
Takdir Et:

Serhatgun online sınav için whatsap gurubu demek Yardımlaşma değil kopyalaşma demektir. Hem ilahiyat Fakültesi okuyup hem de emek hırsızlığı yapmayı düşünmek perhiz ve lahana turşusu ilişkisidir.))

Sizi yargılamak için söylemiyorum. Ama online sınav denilince çoğunluğun aklına gelen; " salon görevlisi yok, kendi ortamın dilediğini yap kopayı çek" şeklinde...

Allah'tan korkmuyorsan dilediğini yap! Unutmayın herkese emeğinin karşılığı var. Böyle bir düşünceyi silin kafanizdan.
Yoksa çıktığınız yol baştan fasit olacaktır. Devamindan ne hayir gelir ki...
Ayrıca 100 aldığınızı düşünseniz bile finale yansıyacak oran %25 ...Finalde bildiklerinizle başbasasiniz iyisi mi çıkmış sorular, özetler, notlara bakarak emek vermeye devam edin...

Ayrıca whatsap grupları gürültü yapıyor sadece. Asla bir birliktelik sağlanamaz. Ve sizinle aynı düşüncede olanlardan oluşur Bu durumda yine kendi bildiğinizi yaparsınız)) Zamanla yaristiginiz bir anda konu bakmadiginiza pişman olursunuz...O anda hep bir ağızdan yayılan mesajlar sadece paniğinizi artırır.

Online sınava dair bilgi paylasicam onu da incelereniz iyi olur. Kolaylıklar diliyorum.

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

Alt 31 Mart 2020, 22:53   Mesaj No:4
Durumu:Serhatgun isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 61646
Üyelik T.: 31 Mart 2020
Arkadaşları:0
Konular: 1
Beğenildi:1
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Hmm. Başlarda, siz ne anlarsınız ogrencinin halinden diyecektimte sonuni çok güzel bağladınız vee beni ikna ettiniz aslinda 5 senelik medrese eğitimim bana yetiyorda biraz heyecan yaptım
Mihrinaz beğendi.
Alt 31 Mart 2020, 23:12   Mesaj No:5
Medineweb Baş Editörü
Mihrinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu: Mihrinaz isimli Üye şuanda  online konumundadır
Medine No : 14593
Üyelik T.: 15 Kasım 2011
Arkadaşları:68
Memleket:MEDİNEWEB
Konular: 1263
Beğenildi:11771
Beğendi:8954
Takdirleri:26191
Takdir Et:

Alıntı:
Serhatgun Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Hmm. Başlarda, siz ne anlarsınız ogrencinin halinden diyecektimte sonuni çok güzel bağladınız vee beni ikna ettiniz aslinda 5 senelik medrese eğitimim bana yetiyorda biraz heyecan yaptım
Açık yurekliliginiz için teşekkür ederim. İlitam okumuş, online sınavlar ve bu tarz kopyalasma gruplarının tam ortasından geçmiş, bütün tehdit, tacizlere rağmen tek başinalığı ve kendi emegini seçmiş, başı dik mezun olmuş biri olarak sizi en iyi anlayacak kişi benim.. yoksa hariçten gazel okuyup ahkam kesmek değil niyetim

Evet heyecan yapmanız normal. Bilmediğiniz bir sistemle karşı karşıyasıniz. Ama paniğe dönüşmesin. Panik her türlü tedbiri önünde engeldir.. Siz çalışmaya devam edin.. Merak etmeyin herkes sizinle aynı durumda. Aynı heyecan..Aynı bilmezlik..Sakinligini koruyan, krizi doğru yöneten kazançlı çıkar. Muvaffakiyetler diliyorum..

~~~ Bilmediklerimi Ayaklarımın Altına Alsam Başım Göğe Ererdi ✒~

« Aöf 1 | - »

Konuyu Toplam 1 Kişi okuyor. (0 Üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: