Konu Başlıkları: alkol, sigara, aile, çocuk
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Aralık 2012, 20:32   Mesaj No:1

cananekinci

Medineweb Acemi Üyesi
Durumu:cananekinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 4832
Üyelik T.: 07 Kasım 2008
Arkadaşları:0
Konular: 12
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
alkol, sigara, aile, çocuk

alkol, sigara, aile, çocuk

ben hayatımda ailemden kötü söz duymadım, dayak yemedim. İslamda da anne babanın kıymeti açıkça belli ya çocuklar? anne çocuğuna haksız yere veya güzelce söylenmek yerine kızarak söylemesi elbetteki çocuğun kalbi kırılıyor ve İslam da derki annen baban kızsa da yalvararak onların gönüllerini alınız ama şurada çocukların kalbi kırıldığından hak geçmiyor mu? ya baba işin stresini eve getirir, hafta sonlarını ailesiyle geçirmek yerine arkadaşlarıyla geçirir... burada çocukların babaya ihtiyacı yok mu?

annem evin bütün sorumluluklarını omuzlarına alır Allah annemden razı olsun...
ancak babam kahvehane, sigara, bi kaç günde bir, 1-2 kutu bira içer ama Güzel Rabbim şahit babam o birayı içtiğinde benim midem bulanıyor ve babamdan uzaklaşıyorum... bir yıl önce bi dergaha gidip tövbe etti bi kaç ay öncesine kadar güzelce namazını kılıyordu ve ben mutlu oluyordum ancak yine aynı şekilde alkolik değil ama o bir tane bira bile insanı babasından soğutuyor.... Allah doğru yolu açıkça göstersin ne diyim artık

benim sizlerden rica bi dua varsa lütfen söyleyin de biz çocukların kalbi kırılmasın şimdiden

Konu Sahibi cananekinci 'in açmış olduğu son Konular Aşağıda Listelenmiştir
Konu Forum Son Mesaj Yazan Cevaplar Okunma Son Mesaj Tarihi
500 yasin-i Şerif Duyurular/Öneriler/Şikayetler Allahın kulu_ 2 1826 28 Mayıs 2013 19:51
istihare namazında görülen rüya Soru Cevap Arşivi Medineweb 7 2537 17 Şubat 2013 13:25
alkol, sigara, aile, çocuk Tıbbı Nebevi ve Alternatif Tıp BİLGE 2 1621 12 Aralık 2012 20:32
aile içi sorunların çocuklardaki etkisi Soru Cevap Arşivi muallime 2 2059 30 Eylül 2012 22:58
sinirlerime hakim olamıyorum :( Soru Cevap Arşivi muallime 5 2336 08 Ağustos 2012 23:50