Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Mayıs 2008, 15:40   Mesaj No:3

NUR

Medineweb Emekdarı
Durumu:NUR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 127
Üyelik T.: 10 Eylül 2007
Arkadaşları:4
Konular: 527
Beğenildi:30
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cvp: Çocuklarımızın daha bilinçli ve güvenli Internet kullanıcısı olması için..

belgin yazın baştan sona haklı ne diyelim, bülbül kardeşim sanada katılmakla beraber bir şeyler eklemek istiyorum.dediğin gibi çağımız teknoloji çağı olmuş net parmağımızın ucunda , bir düğmeyle kıtalar ötesinde olabiliyorsunuz. bu başdöndürücü hıza ne yazık ki çocuklar, gençler veya yetişkinler kapıldığı zaman zararlı dediğimiz bir çok şeyden daha kötü durumlarla karşılaşılabiliyor.bu noktada ebeveynlerin çocuklarını çook iyi takip etmeleri gerekiyor.bazen kardeşime bile kızıyorum, kitaplardan araştır diyorum , incele, oku...nerdee??ruhsuz bir ortamda ödev hazırlıyor.yazıcıdan çıkardıklarını bir kere bile okuduğunu düşünmüyorum.( bir çoğu böyle)insan şöööyle bir ansiklopedinin yapraklarını çevirmeden, aradığı konuyu karıştırmadan nasıl öğrenebilir? net güzel tabii bir yerde ama kitap dediğimiz olay artık tarihe karıştı.acı bir durum bu...

son olarak bu internet konusu açıldığında hep şunu söylerim:

internet bıçak gibidir, onunla ekmekte kesebilirsiniz, adamda öldürebilirsiniz...