Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Ocak 2013, 23:15   Mesaj No:8

meryem gamze

Medineweb Acemi Üyesi
Durumu:meryem gamze isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 24752
Üyelik T.: 10 Ocak 2013
Arkadaşları:0
Konular: 0
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: "Benim Malım" mı? "Ben Malım" Mı?

yazınızı yeni okudum eyvallah kendini bilen rabbini bilir ya kendini bilen kalbini bilir allah mekandan münezzehtir amenna ama dünyada Allah'ın evi kabeyse kalp kırmak Kabeyi yıkmaksa biz aciz kulların kalbinin ev sahibide ALLAH tır HANİ su dünyada gerçek sandığımız evlerimize misafir gelecek oldumu günler öncesinden temizliğimizi yapıyor birbirinden güzel ikramlar hazırlıyoruz peki su kalplerimizin sahibi olan yüce rabbimiz için temizliğimizi yapıyormuyuz kalbi hasetten fesattan kibirden kinden nefretten GÜNAH İŞLEME İSTEĞİNDEN HAİNLİKTEN TEMİZLEDİK Mİ peki içinde bu kadar pislik olan bir eve rabbimizi nasıl buyur edebiliriz YA İKRAMLARIMIZ? O' na bu kıldığım beş vakit namaz... bunlar da nafilelerim... sunlarda sadakalarım.... bugün yaptığım iyililikler..örttüğüm kusurlar...sevindirdiğim insallar...........diyerek sunabilecek nelerimiz var? ALLAH'IN bizim şükrümüze ihtiyacı mı var? HAŞA AMA BİZİM ONUN RIZASINA MEMNUNİYETİNE İHTİYACIMIZ VAR BU YÜZDEN KALPLERİMİZİ BÜTÜN KİRLERDEN ARINDIRMALI BU KALBİN SAHİBİNE HAKKIYLA GEL EY SEVGİLİM BU KALPLE SENİN HUZURUNA GELDİM BİRDAHA HİÇ AYRILMAMAK ÜZERE SENİNİM DİYEREK BUYUR EDEBİLELİM SAHİBİMİZE EMANET OLUN