Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Şubat 2013, 18:00   Mesaj No:285

eslem..

Medineweb Acemi Üyesi
eslem.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:eslem.. isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 23436
Üyelik T.: 23 Aralık 2012
Arkadaşları:0
Konular: 1
Beğenildi:2
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: yeterlilik sınavı istişare bölümü

8- Diyanet İşleri Başkanlığı Sınav Yönetmeliğinin 13 üncü maddesi gereğince yazılı sınavda başarılı sayılmak için 70 puan almak şarttır. Yazılı sınavdan 70 ve üzeri puan alanlar Yeterlik sözlü sınavına katılmaya hak kazanacaklardır.
BU GEÇEN SENEKİ DİYANETİN SINAV BAŞVURUSUNDAKİ MADDE.
ŞİMDİ DİKKAT
BU SENEKİ BAŞVURUDAKİ MADDEYE BAKIN!...
f) Diyanet İşleri Başkanlığı Sınav Yönetmeliğinin... 13 üncü maddesi gereğince sınavda başarılı sayılmak için 70 puan almak şarttır.
AYRICA DİYANETİN MUHTEMEL SINAV TAKVİMİNDE GEÇEN SENE YETERLİLİK ( SÖZLÜ SINAVI) DİYE BİR AÇIKLAMA VARDI AMA BU SENEKİ MUHTEMEL TAKVİMDE BÖYLE BİR SINAV GÖRÜLMEMEKTEDİR.
ikram ÇALIŞKAN olarak bu şekil bir araştırma yaptım. ve ARAŞTIRMALARIMDAN ANLADIĞIM BU.. YANILIYOR OLABİLİRİM AMA GAYET CİDDİYİM!..
BENİM BU SENEKİ İLANDAN VE SINAV TAKVİMİNDEN ANLADIĞIM KADARI İLE SINADAN BAŞARILI OLANLAR ALIMLARDA SÖZLÜ MULAKATA GİRİP O ŞEKİLDE YERLEŞECEKLER.
MESALA KADRO ALIMINDA ALACAĞININ 3 KATINI ÇAĞIRDIĞI GİBİ SÖZLEŞMELİ ALIMLARDADA AYNI ŞEKİLDE 3 KATINI ÇAĞIRIP ORDA MULAKAT PUANINA GÖRE TERCİH YAPILACAK

bunlar bi face grubunda yöneticinin fikri bana mantıklı geldi sizin bu konuda bilginiz var mı?

Dikkatli ol , sen müslümansın.
Niyetin gülümserken , Amellerin ağlamasın..!