Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Mart 2013, 23:29   Mesaj No:20

EyMeN&TaLhA

Medineweb Emekdarı
Durumu:EyMeN&TaLhA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 21422
Üyelik T.: 08 Kasım 2012
Arkadaşları:36
Konular: 784
Beğenildi:131
Beğendi:34
Takdirleri:141
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Cevap: Uzmanlardan çocuklar için televizyon uyarısı

Alıntı:
Nesli_Nur Üyemizden Alıntı Mesajı göster
söylediklerimi niye ısrarla yalnış anlıyorsun abla anlamıyorum ben kızlar okumasın demedim ki evet toplumumuzun pedagoglara ihtiyacı var ama toplumda şuan bir pedagog trafiği var yada kendini pedagog sanan insanlar trafiği
ülkemizde pedegog trafiği yok çünkü bu bölüm uzun zamandır yok.bi kaç değerli insan var..ve bu yüzden herkes uzman zaten.uzman olan insanlarda ben mütedeyyinlik ararım ve dolayısıylada beni anlayan insandan dinlerim sorunları.bu yüzden ayırt ederim,her uzmanı dinlemem,okumam..
beni yanlış anlamışşsın sanırım.ve ben bu konuyu tartışmak ve düşüncelerinin yanlış olduğunu söylemek için açmadım.sadece neler yapabiliriz noktasındayken yazını okudum ve üzüldüm.hep genelleme yapmışsın.anneler böyle okuyor,okuduğunu uygulamıyor diye.eğitim alsın dediğin annelerin de sorunu öncesine dayanabilir mantığıyla örnek verdim sadece.tabiki geleneksel yöntem ondan ibaret değil ve yüzde 70 doğru bi yöntem ama eksik.günümüzle eski yöntemler harmanlanmalı düşüncesi sana ifade etmek istediğim anlayış..