Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Mart 2013, 17:10   Mesaj No:16

alya dua

Medineweb Kıdemli Üyesi
alya dua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:alya dua isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 20351
Üyelik T.: 20 Eylül 2012
Arkadaşları:8
Konular: 5
Beğenildi:22
Beğendi:8
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Hanımlar !asli vazifenize dönün

arkadaş biri de çıkıp demiyor ki erkekler şöyle yapın diye..
KADIN KADIN KADIN..
Vur abalıya....

Bir çocuğun yetişmesinden neden sadece kadın sorumlu?Çok afedersiniz kadın o çocuğu babasının evinden sırtına mı yüklenip getirdi?

Geçtiğimiz günlerde kadınlar günü kutlandı,hiç ama hiç tasvip etmiyorum.Eğer suçlu arıyorsanız erkeklerde değil kadınlarda arayın....

Kız çocuklarını "misafir,yarın ele karışacak" diye sindirip,oğullarını "bize bakacak,medarı iftiharımız" zihniyetiyle şımartarak yetiştiren,içeceği suya kadar önüne koyan,gömleğine kdar ütüleyen bir kadın..O kadının oğlu yarın ne karısına huzur verir,ne çocuğuna.Çünkü o asalak olmuştur...O hiç vermemiştir o hep almıştır.O hep huzur bulmuştur dırdıra gelmez.

Halden anlamaz
Yemek yapamadım hastayım lafından anlamaz o...
Çocuğuyla ilgilenmez iletişim kurmaz.Çünkü annenin görevi.E anneden öyle gördü o.
Ver kumandasını eline gerisine karışma.
Çünkü hapisanede yatan suçluşarın faturası kadınların.Zaten yeryüzünde baba ilgisi baba terbiyesi diye bi kavram yok BEN UYDURDUM...

Kadın çalışmasın aman..Ağzının içine baksın eşinin.Bi dediğini iki etmesin.GÜNAH.İstişare etmesin E erkek evin direği çünkü...

Böyle yaparak siz islama uygun yaşamıyorsunuz sadece dev birer bencil oluyorsunuz ve size eşleriniz sadece ve sadece SAABREDİYOR..
Sizin karşınzıda bir insan var Evet kadın ama insan..
Onun da iradesi istekleri arzuları var...
Fikrini sormayın aman günaha girersiniz...

Başınız secdeden kalkmıyor dilleriniz zikirli elleriniz tesbihli her gün nafile oruç tutuyorsunuz e bu kadar müttaki ADAMLARA karısını çalıştırmak onun ile istişare etmek yakışmaz tabii.

Allah böyle erkeklerin eline kimseyi düşürmesin Allah böyle adamların karılarına da gönül ferahlığı versin ne diyim.Demekki çekeceğiniz çile günahlarınıza keffaret sayın bacılarım....

Sadece ve sadece işine gelen yerde müslüman kesilen işine gelmeyen yerde fırıldaklık yapan kırk takla atan insanları kınıyorum Allah vicdan versin.Bırakın artık kadınlarla uğraşmayı

Kadınlar d alütfen az kendilerini eğitsinler ve oğullarını düzgün yetiştirsinler.Narsist erkekler üretmesinler topluma.
Sahabenin yaşantısını naıl anlamışsınız siz böyle..Çok yazık....