Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Mart 2013, 01:57   Mesaj No:17

Zeynep Elif

Medineweb Acemi Üyesi
Zeynep Elif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:Zeynep Elif isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 24751
Üyelik T.: 10 Ocak 2013
Arkadaşları:0
Konular: 3
Beğenildi:2
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cevap: Üniversiteli Bayanla Geçinme Sanatı

Üniversiteli değil ne olursa olsun isterse hiç okul okumamış kadın olsun asi kadın asi oluyor.Valla evlenmeden önce bende çok atıp tutardım ben şöyle yaparım ben böyle yaparım kadın erkek eşittir vs fakat evlendikten sonra görüyorum ki hiç bir konuda eşit olmadığı gibi erkek Kuranda da geçtiği üzere bir adım önde oluyor her zaman.

En basitinden bayram sabahları kendi babamlarla beraberken çok önemli çok anlamlı olurdu oyüzden büyük küçük toplanır babamların elini öperdik.Şimdi ise başka babaların elini öpüyoruz.Aynı ilçede olmamıza rağmen ikinci gün veya üçüncü gün görüşebiliyoruz.
Evlatlar olarak ilk erkek babasının evini neşelendiriyoruz onun elini öpüyoruz.
Kim ne derse desin erkek bi adım önde oluyor her konuda.

Evlendikten sonra sus deyince susturacak dur deyince durduracak zaten bir erkek.Hakim olacak eşine namusuna.Gerekirse uyaracak eleştirecek aynı şekilde uslubuyla kadın da yapacak bunu.

Valla ikisi de höt höt olunca yürümez bu kervan müslümanlar
Ayrıca eklemeden geçemeyeceğim kişi hakettiğini yaşar üniversiteli kız bir gün başlar, "ben özgür bir kadınım, kendi ayaklarım üstünde.." falan filan gibi okuduğu zırvalara, zırt diye bomboş evde kalıverirsiniz tek başına.

Allahım gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle,hakkımda hayırlı olanı da gönlüme razı eyle amin...