Konu Başlıkları: Bayanlara özel (Mahrem Konular)
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Mart 2013, 11:26   Mesaj No:58

bilinmez

Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Arkadaşları:0
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:
Standart Cevap: Bayanlara özel (Mahrem Konular)

Alıntı:
f_kryln Üyemizden Alıntı Mesajı göster
eğer kendi adınıza yorum yapıp fikrinizi söylüyorsanız bu sizi bağlar.ve düşüncelerinize saygı duyarız.
Lakin medineweb sitesi adına hocalık sıfatı ile fetva veriyorsanız üstü kalsın!

Rasulullahın sünnetinde yaşantısında hadislerinde mutevatir bir konu haline gelmiş olan nazar inkar etmek,sünneti hiçe saymaktır.Rasulullahı tiye almaktır.kusura bakmayın başka türlü açıklayamam tavrınızı.

M akif abla
sorunuzun cevabı şu olabilir.dua mahıyetinde tüm bunları okumanın hiç bir mahzuru yoktur.
Birincisi ben islami kimligim ve birikimimle cevaplamaya calisiyorum,ha kimsedende ne taktir nede hocalik kisvesi istemiyorum verdiğim cevaplarda buna binaendir,dileyen diledigi bilgiye inanabilir.

Rasulullahın sünneti dediğiniz ve kuranın açık beyanlarıyla cakısan yorumlar size göre mutlak dogrular olabilir,yalniz bu kabulunuz sizin gibi düşünmeyenleri Rasullullahi kale almama ithamına itmemeli ,ha bu tür itham sahipleri gerçek anlamda vahiydeki rasulu tam anlamaya calisirlarsa kendi düstükleri delhizeri görüp ancak o zaman bu karanlik delhizlerden kurtula bilirler...