Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Temmuz 2008, 21:44   Mesaj No:51

@gülşah@

Medineweb Acemi Üyesi
Durumu:@gülşah@ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 1906
Üyelik T.: 18 Mayıs 2008
Arkadaşları:0
Konular: 4
Beğenildi:0
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Cvp: Hazır herkes burda iken bişey sormak istiyorum ...

bir kere maşuğun 16 yaşında olduğunu iddia ediyorsunuz. O 16 yaŞINDA DEĞİL .
lakin o YAŞÇADA sizden küçük olabilir ama sizden daHa olgun davrandığı kesin ki herkes onun yanında vede mesajlarında kuşkusuz büyük bir soğukkanlılıkla devam ediyor.

ben onun çok yakın arkadışıyım ve çok şükür maşuk'un vesilesi ile bu siteye üye oldum ,birçok dini düşüncelerinden de istifade ettim, etmekteyim......

kuru kitabı bir bilgiye SAHİP BİRİ DEĞİL.KURAN KURSU HOCASI VE VAİZE'DİR.
herhangi bir yere misafir gittiğinde kendinden yaşça büyük olan vaizeler bile onun hitabeti kuvveti nedeniyle maşuka vaaz verdirirler.maşuk kitabı olarak hazırlıklı olmasa dahi anlattıkları şeyleri yaşayan bir kardeşimiz olduğu için hazırlıksız yaptığı vaazlarda bile insanları kendine hayran bırakır Kİ onun vaazını dinlemeye çevre ilçeelerden gelen kardeşlerimiz dahi vardır.

BEN onu tanıyanlar VE ALLAH BUNA ŞAHİDDİR.............................

HEM BÖYLE OLSA BİLE, KURU CAHİL BİR İNSANMIŞ GİBİ ONA TEPKİ GÖSTERİYORSUNUZ VE BEN MAŞUĞU YAKIN BİR ARKADAŞIM OLDUĞU İÇİN SAVUNMUYORUM aynı haksızlığı başka bir üyeye de gösterseniz gene savunurdum yağmur kardeş................

doğrudur .ona baksanız 16 yaşında zannedersiniz lakin o öyle bir vaizedir ki aynı zamnda 70 yaşındaki insanlar elini öpmeye kalkar o ise aşırı mütevazi biridir ve onu tanıyanlar bunu çok iyi bilir.

sizin basite almış olduğunuz gibi kuru cahil kendi kafasına göre yorum yapan birisi değildir.buna ben ve allah şahiddir.

belki abartığımı düşünüceksiniz ama onu yakinen tanıyan büyüklerimiz ona çok hürmet ederler ve onun annesine maşuk için "maşuk sizin ilmi annenizdir" derler..............

bilmiyorum walla kardeşim.siz gene isterseniz gereksiz inadınız da ısrarcı olabilirsiniz fakat şunu da bilinki bir şeyler kaybeden biri olursa o da siz olursunuz..............