Konu Başlıkları: Anket : Büyüyünce ne oldunuz ?
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Temmuz 2008, 22:19   Mesaj No:11

AŞK'ÜL İSLAM

Medineweb Sadık Üyesi
AŞK'ÜL İSLAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:AŞK'ÜL İSLAM isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 38
Üyelik T.: 30Haziran 2007
Arkadaşları:0
Konular: 245
Beğenildi:29
Beğendi:0
Takdirleri:146
Takdir Et:
Standart Cvp: Anket : Büyüyünce ne oldunuz ?

Küçükken, çapa dişhekimliği fakültesinin içinden çıkmazdım, her doktora bir görev verirdim, sen bununla ilgilen, sen şu hastaya bak, sen sen sen nasıl yapıldıgını seyret

Anasınıfındayım, evcilik oyunu oynayacagız, tüm çocukları toplar, şöyle derdim : Ben gelin olacagım, kayra sen damat olacaksın, sen sen ve sen alkış tutacaksınız gelinle damat içeri girerken, sizlerde oyuncaklarınızı bana takacaksınız )) herkes görevini anladı mı ?

Hayatımda oyuncaklarla oynamadım, sürekli kitap okudum durdum , ne anaokulunda, ne ilk okulda ne de başka bir zamanda elimi oyuncaklara sürdüğümü görmem, daima kitap bulur okurdum , taa o zamanlardan Yönetici ruhu varmış bende...

Gel zaman git zaman buyuduk, ya tıp, ya hastane yönetimi istedik, deli gibi öss.ye çalıştıgımı anımsıyorum, o vakitler, gündüz uyur, gece ders çalışırdım saati saatine ve sabaha kadar....Elhamdüillah istediğime kavuştum ve hastane yöneticisi oldum... ve hala kitaplarımla dans eder dururum

Bir de şu var , buyuyunce ne olacaksın diyenlere bunda bilmeyecek ne var, adam olacam derdim ))))))))))