Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Mayıs 2013, 21:19   Mesaj No:22

pehlivan

Medineweb Aktif Üyesi
pehlivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:pehlivan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 22031
Üyelik T.: 26 Kasım 2012
Arkadaşları:11
Konular: 5
Beğenildi:10
Beğendi:0
Takdirleri:10
Takdir Et:

Alıntı:
fatmaeymentalha Üyemizden Alıntı Mesajı göster
ben sorayım şimdi de.soru cevapta bıkmadan yılmadan soruların hepsini cevaplıyorsun.hatta muuskem hocanın tabiriyle madenden taş çıkarır misali..bi de bize fırça atıyosun cevaplarımı kontrol edin bekliyorum diye.benim bu azmin çok hoşuma gidiyor...derslere nasıl çalışıyorsun ve hafıza tekniklerini bu sınavda uyguladın mı?
hocam bu guzel dusunceleriniz icin o kadar cok seviyorum ki bolumumu ve derslerimizi (tbt haric) istiyorum ki her inceligi ogreneyim,hakkıyla ilahiyat mezunuyum diyebileyim hocam her gun bir unite okuyorum oglen zaten beraberiz aksamda yardimci kitaplardaki unite sonundaki sorulari cozuyorum boyle iste hocam

Alıntı:
fatmaeymentalha Üyemizden Alıntı Mesajı göster
ben sorayım şimdi de.soru cevapta bıkmadan yılmadan soruların hepsini cevaplıyorsun.hatta muuskem hocanın tabiriyle madenden taş çıkarır misali..bi de bize fırça atıyosun cevaplarımı kontrol edin bekliyorum diye.benim bu azmin çok hoşuma gidiyor...derslere nasıl çalışıyorsun ve hafıza tekniklerini bu sınavda uyguladın mı?
evet hocam hafiza teknik cok isime yaradi

Alıntı:
" İdiL Su " Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Hayırlı olsun kardeşim...
hocam

Alıntı:
güll Üyemizden Alıntı Mesajı göster
hayırlı olsun, maşallah sınıfımız bereketli,editör,ayın misafiri,haftanın misafiri
cok sagolun hocam hayirlarla gecsin misafirligimiz ins evet benimde simdi dikkatimi cekti bereketliyiz masallah