Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Mayıs 2013, 10:47   Mesaj No:20

bilinmez

Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Arkadaşları:0
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:
Standart Cevap: Türkçe Olimpiyatlarının Perde Arkası

Yapılan türkçe olimpiyatlarının amacı veya hangi küresel zulmun evinde oturmuşlar tarafından yapıldığı veya perde arkası olaylarına vakıf olmadığım için olayın PERDE ARKASINI DEĞİLDE,PERDENİN ÖNÜNDEKİ,ŞAHİD OLDUKLARIMIZI BİRAZ DEĞERLENDİRELİM,yani fesimizi önümüze koyup öyle,yazalım...

Ben bir islam dini müntesibi olan müslüman birisiyim,örneğim,yani usveyi hasenemde Allahın son rasulu ve kurandaki rasullerdir.
E peki bunun konuyla ne alakası var diyenler için,olayı izah etmeye çalışayım,

Dilinizi yani türkçe dilini dünyaya tanıta bilirsiniz,yani böyle bi amacınız olabilir bu gayet normal bi iştir,YALNIZ BUNU YAPARKEN İSLAM ADI ALTINDA YAPARSANIZ,KURAN MÜSLÜMANLARI[ki bundanda rahatsızdır,SAYIN KURESEL ZULMUN KUCAĞINDA OTURMUŞ VE HİÇ BİR ELEŞTİRİSİ DAHİ OLMAYAN,bu küresel zulmu dünyaya hızla yayan ABD nin başmisafirimi desem,yoksa DEMİRLENMİŞİ mi desem SAYIN FETULLAH HOCA BEYFENDİNİN] ORGANİZESİNDEN TABİKİ MÜSLÜMANLAR RAHATSIZ OLACAK,

Bakın sayın TÜRKÇE OLİMPİYATLARI MÜDAVİN VE DESTEKÇİLERİ,tekrar ediyorum bunu DİLİNİZİ ÖNCELEYİP,DİNİM DEDİĞİNİZ İSLAMIN MEŞRU KILMADIĞI Bİ ŞEKİLDE bu işi yaparsanız ki zaten yapıyorsunuz işte bunda hem bu dünyada hemde AHİRETTE ELEŞTİRİ VE HESAP VERECEKSİNİZ,

Nasılmı,bakın RASulullahın pıratiğinde,DİL DEĞİL,DİN VARDI,ve heleki RİO KARNAVALINI ANDIRAN,MAHREMİYET SINIRLARI AŞILMIŞ HİÇ BİR ORGANİZEDEDE NE RASULULLAH YER ALMIŞTIR NEDE BEN MÜSLÜMANIM DİYEN,RASULUNUN SÜNNETİ ÜZERİNDE OLAN ,HİÇ KİMSE...YANİ TUTTURDUĞUNUZ BU YOLUNUZ RASULULLAHIN SÜNNETİNE AYKIRI Bİ DEFA...

Kısacası,amacınız DİL İSE BUYRUN YOLUNUZ NEREYE VARACAKÇA,O YOL SİZE AÇIK OLSUN,
YALNIZ AMACIMIZ DİL DEĞİL ,İSLAM DİNİYSE,O ZAMAN EMROLUNDUĞUNUZ GİBİ DOSDOĞRU OLUN....