Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Mayıs 2013, 19:09   Mesaj No:25

bilinmez

Meal Gurubu Üyesi
Medineweb Emekdarı
bilinmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:bilinmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 13966
Üyelik T.: 27Haziran 2011
Arkadaşları:0
Konular: 309
Beğenildi:178
Beğendi:15
Takdirleri:560
Takdir Et:
Standart Cevap: Türkçe Olimpiyatlarının Perde Arkası

Alıntı:
erkanulker07 Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle bir insan bir olaya karşı,yada bir olayı beyenmiyorsa kendisi bu faaliyetlerden daha iyisini yapmalıdır arkadaşlar.Yıllar önce Anadolu insanının binbir fedakarlıkla başlattığı bu hizmet allahında izni ile 140 ülkeye ulaşmış kısa sürede dünya daki bir çok farklı din,dil ırk tarafından kabul görmüş,elin afrikalısı,ingilizi,almanı,japonu,çini,avustrulaya slısı ve daha ismini sayamadığım 140 ülke insanı bu işi kabul etmiş ve çocuklarını teslim etmiş,bizim içimizdeki irlandalı diyeceğimiz 3-5 kardeşimiz diyorum,allaha ve Peygamberimize iman eden herkes kardeşimiz diyorum ama kafası fitne ve fesada açık biraz diyelim bu işe hala akıl sıra erdirememiş. bu nasıl yazı ya.neymiş katoliklere 2 milyon dolar aktarmış.nerde belgen,nerde ispatın.kardeş bunların hepsi yalan ve sen şimdi iftarı günahının ne kadar olduğunuda biliyondur dimi.aklı başında yorum yaz. burası insanların birbirlerini karalama yeri değil.bilmiyorsan sus adam sansınlar derler büyükler. dimi. bu yorum ap açık bir fitne beyannamesidir.ALLAH AKIL ve İZAN versin. Selam filmi vardı geçenlerde sinemada bu filimdeki seneryo gerçek olaylardan hazırlanarak yapıldı öğle uyduruk kafadan yazılarla değil.Eğer bu işin arkasında allah olmasaydı bu kadar çığ gibi büyüyüp gelişmezdi değilmi.Hangi batıl bu kadar kısa sürede büyür.daha senin bilmediğin neler var. Velasıl kelam Allah doğruları göstersin. Yapamıyorsan daha iyisini bari çamur atma.yolda ayaklara takılan taş,diken bari olma çekil kenara işine bak derim.saygılar sunarım..

Sayın eren bey,bir şeyin iyi veya kötü olmasındaki ÖLÇÜNÜZ galiba çoğunluk,yalnız unutmayınki CEHENNEM HALKI ÇOK,CENNET HALKIDA AZ OLACAK,ve şuan dünya üzerinde İSLAM OLMAYANLAR DAHA ÇOK,o zaman siz yukardaki ÖLÇÜNÜZE GÖRE,KENDİNİZİ İSLAM OLARAK TANIMLAYAMAZSINIZ,eğer islam olarak tanımlarsanız bu sizin yukardaki İYİ VE KÖTÜDEKİ ÇOĞUNLUK iyidire, REDDİYE OLURKİ,BUDA SİZİN YÖNSÜZLÜK GİRDABINDA OLDUĞUNUZU GÖSTERİR,,

Bakın ben size KURANDAKİ Bİ KAÇ PEYGAMBER VE TARAFTARLARININ SAYISINI VEREYİM,ÇOĞUNLUĞUN DOĞRU ÖLÇÜ OLMADIĞINI SİZDE GÖRECEKSİNİZ...

ŞUAYB as,ma karşı çıkanlar,şöyle söylüyorlardı,sen ve sana beş on kişi inanmışken mi ,biz sana uyalım...

musa as,denizi yarıp geçtikten sonra,levhaları almaya gidip dönüşünde,MUSA AS İNANLARDAN SADECE HARUN AS,kalmış,

yunus as ma kavmini terk ettiği ana kadar hiç kimse inanmamış ve kavmini terk etmiş,

Nuh as 950 yıl buyunca sadece bi gemiye alabileceğindende AZ insanlar

Muhammed as ma sadece yüzbin oda tam bi teslimiyetlide değil,bunların içinde pazarlıklı inananlarda vardı...

ŞİMDİ HALEN SİZE SORUYORUM,TUTTURDUĞUNUZ YOL RASULLERİN Mİ,YOKSA RASULLERİN DİNİNE DÜŞMAN OLAN YERYÜZÜNÜ BOZGUNA VE FESADA VERİP BİZ ISLAH EDİCİLERİZ DİYENLERİN Mİ YOLUDUR...

HANGİ PEYGAMBER MAHREMİYET SINIRLARINI AŞAN RİO KARNAVALINI ANDIRAN DİL OLİMPİYATI DÜZENLEMİŞ SONRADA BÖBÜRLENMİŞ,VE KENDİ ZAMANINININ KÜRESEL ZULUM İKTİDARLARINA SIĞINIP ONLARLA DİYALOG YAPMIŞ EFENDİİİİ....