Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19Haziran 2013, 12:25   Mesaj No:11

EyMeN&TaLhA

Medineweb Emekdarı
Durumu:EyMeN&TaLhA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 21422
Üyelik T.: 08 Kasım 2012
Arkadaşları:36
Konular: 784
Beğenildi:131
Beğendi:34
Takdirleri:141
Takdir Et:
Standart Cevap: Türkçe Olimpiyatlarına cemaat içinden bir tepkİ,...

Alıntı:
bilinmez Üyemizden Alıntı Mesajı göster
Allah bize neyin şer,neyin hayır olduğunuda bildirmiştir,

örneğin Allah bize namazı HAYIR,MAHREMİYET SINIRLARI AŞILMIŞ,ORGANİZELERİDE ŞER OLARAK BELİRMEMİŞ ve buda muaallak değildir,

siz şimdi namazda HAYIR VARDIR,AMA ŞERDE OLABİLİR DİYE BİLİRMİSİNİZ,VEYA MAHREMİYET AŞILARAK HARAMLAR MEŞRULAŞMIŞ Bİ ORTAMDA,HAYIR VAR diyebilirmisiniz..

şer ve hayırda BİZİM HOŞUMUZA GİDEN VEYA GİTMEYEN KISMIYLA ALAKALI,YOKSA ALLAHIN DİNİNİN YOL HARİTASI BELLİDİR,

Ben size yukarda,Rasulullah yaşasaydı,ve bu organizede NERDE OLURDUYU SORUNCA,EVET BU ORGANİZEDE OLURDU DİYEBİLİRMİSİNİZ,Çünkü olsa bunu yapmak sünnet olrdu,ha olmazdı diyorsanız,işte o zamanda OLMAMAK SÜNNET OLURDU VE ASHABIDA AYNISINI YAPMAK ZORUNDA OLURDU....

Sağlıcakla kalın....
ben bu olimpiyatları körü körüne savunmuyorum bilinmez.benim de eleştirdiğim noktalar tabiki var.ama ben bu olumsuzlukları sizin gibi düşünen insanlarla tartışmam..
çünkü siz bazı düşüncelerimi yanlış anlıyorsunuz...
her hizmetin düsturu farklıdır...ben bu hizmetin sadece amacını biliyorum.niyetlerinin iyi olduğu kanaatindeyim..

bu konuyu farklı yönlere çekmeye çalışmayınız..

bu konuda başka yorum yapmıycam.hizmetle iştigal eden arkadaşlara zarar vermek istemiyorum..

selametle