Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Ağustos 2013, 20:44   Mesaj No:95

dua dilencisi

Medineweb Sadık Üyesi
dua dilencisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Durumu:dua dilencisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Medine No : 6969
Üyelik T.: 10 Şubat 2009
Arkadaşları:32
Konular: 28
Beğenildi:103
Beğendi:27
Takdirleri:690
Takdir Et:
Standart Cevap: Bir Sorum var Hocalarımızdan cvp bekliyorum...

Hocam bir sorum var yazarken çok düşündüm şikayet mahiyetinde değilde sormak istediklerim sizlerin bilgilerindende faydalanmak istiyorum..Yaşadığımız olaylardan sonra diğer oğlum içine kapandı sürekli düşünüyor ilk günlerde çok sakindi kabulleniyordu yada ben öyle algıladım gün geçtikçe düşünceleri değişiyor olayları çok hırçın eleştirmeye başladı sorguluyor sorgularken sınırı aşıyor uyardığım zaman ben kaybettim anne sınavı diyor sürekli ..Gece asla uyku yok sabaha kadar birlikte oturuyoruz uyuduğum zaman uyandırıyor bende uyumuyorum onunla beraber pskoloğa götürdüm bir ilaç tedavisi uyguladılar büsbütün dengesi değişti şekiller gördüğünü sesler duyduğunu dile getiriyor tekrar götürdüm doktor oğlumun anlattıklarından çok etkilenmiş beni uyardı üzülerek ..Doktorda ilaçda vesile şifayı veren Allah bu uykusuzluğa ve bu şekil ve sesleri izah edemiyorum ne yapmam gerekiyor doktor ilaç veriyor sadece devam etsin diyor ..Ben ilacı kesdim doktorada gitmek istemiyor artık ama uykusuzluk ve tedirginlik kaldı o günden beri aylar geçti düzelme yok ne yapmam gerekir çekinerek yazdım bunu inanıyorum düzelecek bu günler ama oğluma izah edemiyorum ...